Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Ющенко, пригноблений «злочинною владою», добудовує «хатинку» в Карпатах. Фото «гноблення»

Posted by operkor на 27 мая, 2013

0До будівель на березі Женця веде дерев’яний місток, тимчасово перегороджений від допитливих туристів дерев’яною балкою. Неподалік за порядком на території стежать охоронці, виглядаючи з будки контрольно-пропускного пункту. Припертий до стіни КПП помаранчевий прапор «Нашої України» не дає підстав засумніватися, хто саме тут веде будівництво. Стилістика будови Віктора Ющенка — розкішний карпатський замок. Фото Богдана Скаврона

2

Декілька капітальних споруд уже цілком викінчено. Найвище від решти — дерев’яна церква, яку було збудовано найперше і майже вимушено. Розповідають, що хату Ющенкові продали, як кажуть на Гуцульщині, «зі всім», тобто разом з тими нечистими духами, які хтозна відколи там поселилися.

3

Під час будівництва тут часом відбувалося щось незрозуміле та моторошне — то інструменти самі по собі зривалися з місця, то трактор на рівному перекидався. А охоронці вночі взагалі спокою не мали, реагуючи на дивні звуки, які видавав хтось невидимий. Лише відколи збудували церкву і відправили там службу Божу, ці паранормальні явища нарешті припинилися.

4

 Поряд із церквою — триповерхова споруда, подібна до дерев’яного палацу — з мансардами, вежами та галереями. Від будиночка, в якому, очевидно, працюватиме ресторан, є вихід на терасу над гірською річкою, на якій стоять дерев’яні столи та лави.

5 

Далі, вниз за течією річки, — ще одна триповерхова споруда, від низу до верху викладена з каменю та оздоблена деревом. Стилістика та сама — розкішний карпатський замок.

 Фасадну стіну прикрашає кована фігура гуцула з трембітою. Ймовірно, саме ця будівля служитиме музеєм народних інструментів та фонотекою.

 6

Загалом тут начебто діятимуть щонайменше три музеї (ще один буде присвячено гуцульським скриням, яких у Ющенка зібралося вже кілька десятків). Також планують на території комплексу розмістити кафе-ресторан і готель на декілька номерів, але їх спорудження тільки розпочалося. Зате вже повністю викінчено будиночок у вигляді водяного млина.

 7

Поряд — муляжі вуликів. Перед будиночком — невеличке штучне озерце.

 8

Позаду — гуцульська колиба.

9 

 «Там ще дуже багато роботи, — зізнався у розмові з журналістом „Галичини“ голова політради партії „Наша Україна“ Зіновій Шкутяк. — Працює одна невеличка бригада, якою фактично керує безпосередньо Віктор Андрійович, часом навіть сам сідає за кермо будівельної техніки. Він дуже скрупульозно ставиться до найменших деталей цього культурного центру, сам визначає, де яка балка має стояти».

 10

«До завершення будівництва ще не скоро (судячи з кованої прикраси з цифрами 2012, відкриття планувалося ще торік) але на відкриття, думаю, обов’язково запросять журналістів», — сказав Шкутяк.

 Богдан СКАВРОН, газета «Галичина»

 ВІКНА

http://vikna.if.ua

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: