13 серпня в 03:35 до служби порятунку м.Алушта надійшло повідомлення про ДТП на трасі Харків-Сімферополь-Ялта (696 км). До місця негайно були направлені рятувальники, співробітники ДАІ і швидка допомога. По прибуттю на місце було встановлено, що за межами дорожнього полотна в кюветі, знаходиться вантажний автомобіль «Renault Magnum» з причепом.

Унаслідок ДТП водій (чоловік 1971 р.н., мешканець м. Запоріжжя) помер від отриманих травм на місці, при цьому він був заблокований у кабіні. Його донька (2000 р.н.) при ударі вилетіла з автомобіля, отримала серйозні травми та була госпіталізована до Алуштинської міської лікарні з попереднім діагнозом: забій грудної клітини, тупа травма живота, забій хребта, численні переломи.

2Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту провели деблокацію загиблого водія з автомобілю. На місці працюють три бригади Кримтролейбусу, проводяться роботи по відновлюванню контактної мережі. Рух на даній ділянці траси не припинявся. Проводиться розслідування обставин події, повідомляє http://www.mns.gov.ua

Фото: МЧС