13копія:Першому заступнику Голови політичної партії ВО «Батьківщина» Турчинову О.В.

До мене звернулась більшість керівників міських та районних партійних організацій ВО «Батьківщина», яким Ви написали листа та розіслали по всій Запорізькій області. Такої відвертої брехні від бувшого голови Запорізької обласної державної адміністрації я не чекав.

Безумовно, можна розпустити партійне бюро та звільнити керівництво обласної партійної організації без спілкування з партійним активом, без проведення конференції, що викликало масові незадоволення партійного активу і відверте небажання працювати з Вами.

Як і той факт, що Ви прагнете очолювати партію ВО «Батьківщина», членом якої Ви не є (принаймні жодна партійна організація області не приймала Вас у партію «Батьківщина» і на обліку у нас Ви не стоїте, як і інші члени ПРП, яких кооптували в обласне бюро).

Але мене шокували рядки в Вашому листі, де нібито я дав згоду на моє звільнення с посади керівника обласної партійної організації ВО «Батьківщина» і просив не оголошувати це перед Днем незалежності. Не розумію чия це брехня: Ваша чи керівників в Києві на Турівській, 15?

А в дійсності було так. В кабінеті Турчинова 22 серпня мені пропонували посади: першого заступника голови Запорізької обласної партійної організації ВО «Батьківщина», члена Центрального штабу, пропонували бути куратором Запорізької та Луганської областей від Центрального штабу, керівником Комунарського виборчого округу м. Запоріжжя, а після виборів, у випадку перемоги — губернатором чи міністром.

При цьому у розмові ні слова не говорилось про звільнення мене з посади голови обласної партійної організації з 22 серпня. Більше того, я не надав згоду на жодну з пропонованих посад, а повідомив, що мені необхідно зібрати партійний актив, щоб саме вони дали мені оцінку та напрямок, в якому ми будемо працювати далі.

Ми так і зробили – після робочої наради 23 серпня, партійний актив дав мені доручення залишатись працювати на посаді Голови Запорізької обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Таким чином, ніхто і ніколи не говорив зі мною про перенесення оголошення рішення про моє звільнення через святкування Дня незалежності.

Окрема тема – це виведення зі складу членів бюро семи партійців. Ви дійсно вважаєте, що партійний актив сприймає виведення зі складу бюро Бартиша Валентина, Кліменко Юлію, Бородіну Надію, Межебицького Станіслава, Садову Наталію, Стародворську Любов, Швець Тетяну, чесних, ідейних та відповідальних членів бюро і кооптування до складу нового бюро керівника обласної партійної організації ПРП Петрочука В.Ф., який вкрав у громади десятки гектарів землі у Запорізькому районі, або Турченка Федора Григоровича, який став депутатом Запорізької обласної ради, по квоті ПРП, за списком ВО «Батьківщина» і до останнього часу ображався на те, що йому пропонують стати членом ВО «Батьківщина» (даний факт мав місце на засіданні бюро у присутності Подгорного С.В.).

З вашого листа я зробив висновок, що ви так і не зрозуміли чого партійний актив не сприйняв рейдерське захоплення партії ВО «Батьківщина» у Запорізькій області: Вас наняли на керівництво партійною організацією земельні рейдери Куценко та Колесніков, які вкрали понад 200 гектарів землі у Запорізькому районі та обкрадали державу на дитячому харчуванні.

Стосовно вашої «геніальної» думки «зберегти людей, які складають потенціал партії» не хвилюйтесь: людей ми збережемо, члени партії ВО «Батьківщина» були, є і будуть віддані нашому лідеру Юлії Тимошенко, яку Ви багато — багато років зневажаєте.

Законно обраний Голова Запорізької обласної партійної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України VІ скликання – Валерій Крайній