Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

ПЕРВЫЙ РАУНД ВЫБОРОВ-2015: хук слева. В Бердянске отказали Кличко в проведении встречи со студентами, и он пошел в актовый зал как на ринг

Posted by operkor на 27 Вересня, 2013

11Запорізька влада намагалася зірвати заплановану на 27 вересня зустріч Віталія Кличка зі студентами Бердянського державного педагогічного університету. В день зустрічі ректору почали погрожувати звільненням з роботи, а студентам, які чекали на Кличка у актовому залі, сказали, що там зараз нібито відбуватиметься науково-практична конференція і попросили звільнити зал.

Тому лідер “УДАРу” поспілкувався спочатку з молоддю, яка вийшла чекати на подвір’я  університету. А потім зайшов в актовий зал, де виступив і відповів на запитання студентів, яких зібрали там на конференцію, щоб не відбулася зустріч із Віталієм Кличком.

 Бердянські студенти оплесками  зустріли лідера “УДАРу” і поставили багато запитань: і про його плани на майбутнє, перспективи освіти в Україні, про голосування в парламенті за європейські закони, а також: куди врешті йти Україні – в Євросоюз чи до Митного Союзу. “Наша політична сила завжди відстоювала євроінтеграційний курс України. І сьогодні ми робимо усе, щоб цей шанс Україна реалізувала”,- підкреслив Віталій Кличко, повідомляє сайт партії «УДАР»

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: