Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ПЕРВЫЙ РАУНД ВЫБОРОВ-2015: хук слева. В Бердянске отказали Кличко в проведении встречи со студентами, и он пошел в актовый зал как на ринг

Posted by operkor на 27 сентября, 2013

11Запорізька влада намагалася зірвати заплановану на 27 вересня зустріч Віталія Кличка зі студентами Бердянського державного педагогічного університету. В день зустрічі ректору почали погрожувати звільненням з роботи, а студентам, які чекали на Кличка у актовому залі, сказали, що там зараз нібито відбуватиметься науково-практична конференція і попросили звільнити зал.

Тому лідер «УДАРу» поспілкувався спочатку з молоддю, яка вийшла чекати на подвір’я  університету. А потім зайшов в актовий зал, де виступив і відповів на запитання студентів, яких зібрали там на конференцію, щоб не відбулася зустріч із Віталієм Кличком.

 Бердянські студенти оплесками  зустріли лідера «УДАРу» і поставили багато запитань: і про його плани на майбутнє, перспективи освіти в Україні, про голосування в парламенті за європейські закони, а також: куди врешті йти Україні — в Євросоюз чи до Митного Союзу. «Наша політична сила завжди відстоювала євроінтеграційний курс України. І сьогодні ми робимо усе, щоб цей шанс Україна реалізувала»,- підкреслив Віталій Кличко, повідомляє сайт партії «УДАР»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: