Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«НЕПТУН», ТЫ НЕ ПРАВ. Запорожская прокуратура нашла на берегу Каховского водохранилища незаконные коттеджи

Posted by operkor на 7 октября, 2013

1Прокуратура м. Енергодара (Запорізька область) встановила факти нецільового використання земель, розташованих на березі Каховського водосховища, та внесла відомості до ЄРДР за ч.1 ст.365–1 КК України (умисне вчинення службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми дій, які явно виходять за межі наданих повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом інтересам).

Зокрема, прокуратура встановила, що у 1997 році Енергодарською міськрадою передано у постійне користування водно-моторному кооперативу «Нептун» земельну ділянку загальною площею майже 2,5 га для будівництва гаражів.

2Згодом цей кооператив було реорганізовано в Обслуговуючий кооператив водно-моторного транспорту «Енергодар-1». При цьому посадовими особами обслуговуючого кооперативу до цього часу не переоформлені правовстановлюючі документи на землю.

Більше того, посадові особи кооперативу в порушення вимог Земельного та Водного кодексів України на ділянках, переданих у користування під розміщення гаражів, без отримання відповідного дозволу на проведення робіт та зміни цільового призначення побудували там житлові котеджі, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області

Фото: http://www.zap.gp.gov.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: