Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ДЕЛО «ПОНОМАРЕЙ». Осужденным снизили срок наказания на 1 год. Пикетчики: справедливого суда в Запорожье нет….

Posted by operkor на 28 октября, 2013

пікет Апеляційного суду, Запоріжжя25 жовтня 2013 року активісти Запорізької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» пікетували місцевий апеляційний суд, у якому проходило останнє засідання у справі «паламарів».

Попри порушення, на які судді звертали увагу, суд лише частково задовольнив апеляцію захисту, зменшивши термін ув’язнення кожному з засуджених на один рік. За рішенням суду Сергій Дьомін засуджений до 13 років позбавлення волі, Антон Харитонов та Євген Федорченко – до 14 років, повідомили «Хроникам» в запорізькій «Свободі»

«Цим рішенням Феміда показала, що на справедливе рішення у Запоріжжі годі й сподіватися. Попри численні порушення в ході слідства та рішення суду першої інстанції, апеляційний суд пішов на поводу прокуратури і не скасував це ганебне рішення. «Свобода» й надалі підтримуватиме цих хлопців. Ми сподіваємося, що знайдеться суд, який винесе справедливе рішення у цій справі», – зазначив голова Запорізької міської організації ВО «Свобода» Тимур Книш.

Довідка: 28 липня 2010 року в Запоріжжі невідомі організували вибух у Свято-Покровському храмі. Тоді загинула одна особа. Президент заявив, що бере розслідування цієї справи на особистий контроль. Щоби не поплатитися погонами й кар’єрою, запорізькі міліціянти за лічені дні провели поспішне, поверхове й необ’єктивне розслідування. На роль винних «призначили» трьох хлопців: Антона Харитонова, Сергія Дьоміна, Євгена Федорченка.

 

 

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: