ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

КОРРУПЦИОНЕРЫ ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТИ. Прокуратура рассказала СМИ о борьбе с коррупцией.

Posted by operkor на 8 ноября, 2013

1З початку року правоохоронні органи області розслідували 45 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення. З 51 особи, яким повідомлено про підозру, 33 були викриті в одержанні хабарів та неправомірної вигоди, 9 – в привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем, 4 – у зловживанні владою та службовим становищем, тощо.

Серед корупціонерів – чиновники органів влади та контролю, мер м. Мелітополь та два його заступники, головний інспектор Запорізької митниці, а також 11 працівників правоохоронних органів.

Так, після одержання хабара в розмірі 60 тисяч гривень був затриманий керівник Держфінінспекції в Запорізькій області. Досудовим розслідуванням встановлено, що гроші посадовець отримав за складання «чистого», без фіксації порушень, акту про використання бюджетних коштів на ремонтні роботи в одному з вищих навчальних закладів Запоріжжя.

Правоохоронними органами регіону складено 65 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень (в тому числі 26 протоколів – органами прокуратури). Серед притягнутих до адміністративної відповідальності: 4 держслужбовці, 3 посадові особи органів місцевого самоврядування, 1 працівник органів внутрішніх справ, 1 працівник суду.

Так, до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-2 КУпАП притягнуто начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області, який підписав платіжні відомості щодо нарахування собі заробітної плати за фактично не відпрацьовані дні, чим одержав неправомірну вигоду близько 2,5 тисяч гривень. Постановою Жовтневого районного суду м. Запоріжжя чиновника притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди. Крім того, його звільнено із займаної посади за вчинення корупційного правопорушення, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: