Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«ЩО МИ МАЄМО НА ВИХОДІ?». Депутаты «Батьківщини» призвали мэра Запорожья подать в отставку. Как это было

Posted by operkor на 12 ноября, 2013

sin_30_10_13У зв’язку з тим, що міський голова Запоріжжя, який був обраний в 2010 році від партії «Батьківщина», але зрадив своїх виборців і втік до Партії регіонів, а також протягом останніх років заплямував себе негідними вчинками, колишні соратники закликали його зробити мужній крок і подати у відставку.

30 жовтня під час засідання сесії Запорізької міської ради, представниця фракції «Батьківщина» Ірина Костенко зачитала звернення обласної організації партії до мера Запоріжжя. У ній, зокрема, йдеться, що на вборах міського голови у 2010 році Олександр Сін отримав підтримку запоріжців і як представник партії «Батьківщина» переміг кандидата від Партії регіонів.

Таким чином він отримав кредит довіри від демократично налаштованих городян і зелене світло на реалізацію принципів своєї передвиборчої програми щодо встановлення законності, гласності, доступності і відкритості влади, а також контролю громадськості за її діями. Проте, за підсумком трьох років перебування на цій посаді, жителі міста побачили повну невідповідність дій мера його передвиборчим обіцянкам.

У зв’язку з останніми подіями у місті, що винесли на поверхню факти корупції і зрощування керівництва мерії і комунальних підприємств з криміналітетом, представники «Батьківщини» звернулись до свого колишнього однопартійця з пропозицією знайти в собі сили і гідність і подати у відставку.

Депутати від опозиції вважають, що їх позицію підтримує не лише партія, але й багаточисельні громадські організації, що підтримували мера на виборах, і десятки тисяч запоріжців, що віддали за нього свої голоси.

«Окремо звертаємось до колег – депутатів від Партії регіонів: коли мер втік від нас до вас, він був гарною, демократичною і відкритою людиною. Він горів бажанням змінити життя городян на краще. А що ми маємо на виході?», — звернулась з риторичним питанням І.Костенко в кінці свого виступу.

Прес-служба ЗОО «ВО «Батьківщина», ФОТО 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: