Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Юрій Луценко: Заяви олігархів — результат приїзду західної місії. Сьогодні можливий союз з дияволом

Posted by operkor на 15 декабря, 2013

1Загрозу встановлення в Україні латиноамериканської моделі економіки розуміють не тільки демократичні політики, а й олігархи. Про це лідер «Третьої Української Республіки» Юрій Луценко сказав в Інтерв’ю інформагенству «Інтерфакс- Україна».

«У результаті приїзду західної місії ми отримали кілька заяв олігархів. Вони позначили свою позицію: якщо будуть санкції — ми ні причому. Вони розуміють: якщо заарештують Майдан, то вони — наступні на черзі», — пояснив політик.

За його словами, «коли обрали Януковича, всі думали, що він буде директором олігархів. Далі всі з подивом виявили, що він сам хоче бути олігархом. А потім з жахом зрозуміли, що він хоче бути єдиним олігархом».

Луценко вважає, що небезпека сповзання країни до латиноамериканської моделі економіки тата Дювальє усвідомлюють не тільки демократичні політики, а й олігархи.

«Тому сьогодні можливий союз з дияволом. Ми розуміємо, що олігархи — дуже погане явище для економіки України, але сьогодні вони можуть бути ситуативними союзниками в поваленні тиранії і збереженні за Україною статусу незалежної держави», — зазначив Юрій Луценко, повідомляє .3republic.org.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: