11ОТВЕТ. Отвечает  лидер группы «Скрябин» Андрей Кузьменко (на языке оригинала): «Я тобi скажу: я i до опозицiї, i до влади абсолютно однаково вiдношусь. Та в мене таке враження, що вони хочуть продати менi стару машину за цiною нової. За 20 рокiв я не бачив жодного полiтика, з яким я отакого: одiв рюкзак i пiшов. Нема нiкого. Тi троє бiгали по майдану. I шо? Iдем туда постоїм, iдем туда постоїм, iдем туда ще, а давайте ще туда. Немає якоїсь конкретики, знаєш.

В данному випадку, я думаю, вони все профукали. Нiчого з того дiла не вийде. Абсолютно. Бо немає єдиного вектора. Я не шарю в полiтицi, але неозброєним оком видно, що дядьки не шарять. Або забагато в них амбiцiй, у тих трьох. Кожен тягне у свою сторону, а толку нема нiякого.

Менi тiки народ жалко. Чогось тих предводiтєлєй не було, коли народ били. Вони з ними не ночують в палатках. Шо то за прєдводiтєлi? Раз ти вже з ними: впєрьод, флаг в руки, знаєш, i на ОМОН, раз на те пiшло. А так, пiти покричати: „Гей, давайте за мною, гей, давайте за мною“. А потiм: я пiду похаваю, а вас тут хай подубасять палками»

Цитата: сайт vgorode.ua