5«У Запоріжжі злочинна влада різними способами намагається морально й фізично тиснути на опозицію та політично активних громадян: відкриваються кримінальні провадження, «невідомі» здійснюють пошкодження майна активістів, викликають людей у міліцію і там залякують, здійснюють незаконне спостереження, просто б’ють незгодних із режимом тощо», повідомив «Хроникам и комментариям» голова запорізької «Свободи» Віталій Подлобніков.  (ФОТО. Виталий Подлобников на запорожском евромайдане)

«На початку грудня «невідомі» двічі псували автомобіль голови Запорізької обласної організації ВО «Свобода» Віталія Подлобнікова. 11 грудня до офісу Запорізької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» завітали міліціянти та вручили голові організації Віталієві Подлобнікову повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за статтею 293 Кримінального кодексу України.

11 грудня повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за статтею 293 отримав правозахисник Анатолій Шевченко.

12 грудня «невідомі» побили активіста «Студентської Свободи» Івана Мінченка.

17 грудня «невідомі» облили кислотою автомобіль ВАЗ 2110, який належить одному з організаторів запорізьких евромайданів Ігореві Артюшенку. Сам громадський активіст і його прихильники пов’язують цей інцидент із політичною діяльністю. Міліція відмовилася розслідувати цю справу.

25 грудня перед черговою акцією на підтримку київського Майдану «невідомі» особи слідкували за свободівцями і прихильниками партії.

15 прихильників ВО «Свобода» викликали на допит у міліцію.

Політичними репресіями бандитська влада намагається залякати активістів запорізького Майдану. Кримінальні провадження, відкриті щодо активістів запорізького Майдану, є замовними і мають на меті спробу взяти під контроль активність опозиційних політиків півдня та сходу України», вважає  Віталій Подлобніков.

Фото Глеба Демидова