ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

ВОПРОС ДНЯ. Когда освободят участников штурма Запорожской областной госадминистрации и других «заворушників»?

Posted by operkor на 12 февраля, 2014

1ОТВЕТ. «Закон про звільнення від кримінальної відповідальності учасників масових акцій не передбачає застосування в окремих територіально-адміністративних одиницях України. Тому запорізьким підозрюваним у масових заворушеннях доведеться зачекати, коли будуть звільнені адміністративні будівлі й транспортні комунікації по всій країні.

На цьому наголосив прокурор Запорізької області Олександр Кирилюк, коментуючи місцевим журналістам питання набрання чинності та введення в дію так званого закону про амністію від 29 січня цього року.

Прокурор також зазначив, що задля контролю за виконанням цього закону, а також для ефективного розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з масовими акціями протесту, в прокуратурі області створена спеціальна група під його особистим керівництвом.

Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Кирилюк пояснив, що в разі виконання положень цього закону учасниками протестних акцій з 18 лютого вступить в силу механізм їх звільнення від кримінальної відповідальності – слідчі звернуться до суду з клопотаннями про закриття кримінальних проваджень та звільнення від відповідальності всіх осіб, яким було повідомлено про підозру в межах цих проваджень»,повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: