1ОТВЕТ. «Закон про звільнення від кримінальної відповідальності учасників масових акцій не передбачає застосування в окремих територіально-адміністративних одиницях України. Тому запорізьким підозрюваним у масових заворушеннях доведеться зачекати, коли будуть звільнені адміністративні будівлі й транспортні комунікації по всій країні.

На цьому наголосив прокурор Запорізької області Олександр Кирилюк, коментуючи місцевим журналістам питання набрання чинності та введення в дію так званого закону про амністію від 29 січня цього року.

Прокурор також зазначив, що задля контролю за виконанням цього закону, а також для ефективного розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з масовими акціями протесту, в прокуратурі області створена спеціальна група під його особистим керівництвом.

Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Кирилюк пояснив, що в разі виконання положень цього закону учасниками протестних акцій з 18 лютого вступить в силу механізм їх звільнення від кримінальної відповідальності – слідчі звернуться до суду з клопотаннями про закриття кримінальних проваджень та звільнення від відповідальності всіх осіб, яким було повідомлено про підозру в межах цих проваджень»,повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області