1Усвідомлюючи всю складність ситуації, в якій опинилася наша країна, з метою недопущення громадянського протистояння та забезпечення конституційних свобод і прав громадян заявляємо про нашу безумовну підтримку державного суверенітету та територіальної цілісності України, дотримання Конституції та законів України, рішень в.о. Президента України, призначеного Верховною Радою, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України.

 Ми усвідомлюємо, що деструктивні сили намагаються розколоти суспільство. Якщо надалі нагнітати ситуацію невиваженими гаслами, закликами, а тим більше — діями, це може призвести до розколу країни та втрати державності. Нащадки нам цього не пробачать.

 Ми закликаємо запоріжців не піддаватися провокаціям, уникати будь-яких заяв та дій, які роз’єднують суспільство за політичними, національними, релігійними, мовними та іншими ознаками, провокують громадянський конфлікт, створюють загрозу суверенітету і територіальній цілісності України. Головне зараз — зберегти єдність і злагоду в суспільстві заради нашої спільної Вітчизни.

 Ми звертаємося до центральних органів державної влади з вимогою забезпечити дотримання Конституції заради збереження територіальної цілісності України, забезпечення свобод і прав громадян, а також утриматися від ухвалення законів і рішень, що ведуть до розколу суспільства.

 Ми звертаємося до правоохоронних органів і сил правопорядку з вимогою захистити життя, здоров’я та майно громадян, рішуче протидіяти будь-яким проявам екстремізму, тероризму, які ведуть до ескалації напруги в суспільстві.

 Ми звертаємося до лідерів політичних партій, громадських організацій та об’єднань України, громадських діячів, засобів масової інформації із закликом підтримати нашу спільну заяву. Україна — наш спільний дім, її доля в наших руках.

 Заяву підписали

 Запорізький міський голова О.Ч. Сін

 В.о. голови Запорізької міської організації Партії регіонів Р.О. Таран

 Запорізька міська організація ветеранів війни, праці і військової служби В.Д. Короленко

 Заступник голови Запорізької обласної організації ВО «Батьківщина», керівник фракції «Батьківщина» Запорізької обласної ради В.І. Рудик

 Голова Запорізького міського об’єднання Української спілки ветеранів Афганістану В.М. Зарва

 Голова УСВА ПАТ «ЗАЗ» Н.М. Гурська

 Перший секретар ОК КПУ О.В. Бабурін

 ЗОПОВП «Захист прав» Р.С. Радченко

 Керівник Запорізької міської організації партії «УДАР» В.І. Варецький

 Представник громадського об’єднання «Наше місто» В. Міненко

 Від «Народного руху України» депутат обласної ради фракція «Батьківщина» М.М. Гуйтур

 Голова ЗОО ВО «Свобода» В.В. Подлобніков

 ЗОО ВГО «Ніхто крім нас» С.В. Гілевич

 Громадський діяч, активіст Запорізького Майдану Б.Ю. Василенко

 Голова правління «Спілки ветеранів Афганістану м. Запоріжжя» В.М. Головченко

 Голова ГО «Громадянська дія» В.В. Марчук

****

Фото  061:  Митинг в Запорожье 2 марта.