Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

МЕДАЛЬКИ ОТ МЕЖЕЙКО. В разгар майдана Запорожский облсовет накупил наград на 400 тыс. у партнера коммунального директора. Где вы, прокурор Шацкий?

Posted by operkor на 28 марта, 2014

00
Запорізька облрада  уклала угоди з фізичною особою-підприємцем Систеровим Володимиром Миколайовичем на закупівлю грамот, орденів і медалей на суму 393,7 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». 210,2 тис грн. заплатять за 240 почесних грамот Запорізької обласної ради, 270 грамот облради, 200 подяк голови Запорізької обласної ради. Згідно з техзавданням грамоти і подяки будуть розміщені на металевих пластинах розміром 185*260 мм із зображенням, що нанесене методом повнокольорового друку на металі, закріплене на підложці з цінних пород дерева.

На грамотах буде зображено будинок обласної ради та частина проспекту міста Запоріжжя з її розташуванням, а на подяці голови облради – Дніпровську ГЕС.

Ще 183,5 тис грн. заплатять за ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» I,II,III ступенів (450 штук) і медалі «За Розвиток Запорізького краю» (170 штук).

Володимир Систеров є співзасновником Запорізької обласної молодіжної організації «Прес-центр «Акцент», ще одним співзасновником є Віктор Мокшанов. Як повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя», 31 жовтня Віктора Мокшенова призначили директором КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради.

За інформацією «Віснику держзакупівель», Запорізька облрада вже намагалась придбати грамоти, ордени і медалі у березні цього року, але процедуру закупівлі було відмінено через скорочення видатків. Зазначимо, що склад закупівлі дещо змінився: зокрема, на початку року планувалося придбати 500 почесних грамот облради, а тепер купують тільки 240, зате збільшилась кількість медалей «За заслуги перед Запорізьким краєм» I,II,III ступенів – 450 проти 340, повідомляють http://nashigroshi.org

***

З 30 травня 2013 року головою Запорізької обласної ради є Віктор Межейко. А з марта цього року новим прокурором області став Олександр Шацький, який на майдані обіцяв «жуткую»  з корупцією та кріміналом. Де ви, прокурор Шацький?

Олена Бистрицька, Хроники и комментарии

ПРЕДЛОЖЕНИЕ «ХРОНИК И КОММЕНТАРИЕВ»

Предлагаем Запорожскому облсовету проект новой медальки, которой награждаются авторы самых бездумных идей и дурацких  трат из областного бюджета (Фото новой награды вверху). Денег в областном бюджете не хватает на детей и стариков, а руководство облсовета и ОГА на каждой сессии осыпает свой круг медальками и грамотами, проплаченными из того самого бюджета.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: