Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

КОНСТАНТИН ДЕНИСОВ: В Запорожье незаконно повысили тарифы ЖКХ. Почему горсовет не провел слушаний? Почему молчит прокурор?

Posted by operkor на 16 июля, 2014

Тот  самый "незрозумілий семинар" в Орджоникидзевской райадминистрации

Тот самый «незрозумілий семинар» в Орджоникидзевской райадминистрации

14 липня 2014 року заступник голови Запорізької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» з економічних питань Костянтин Денисов скерував звернення до обласної прокуратури щодо порушення Запорізькою міськрадою процедури затвердження нових тарифів на опалення та гарячу воду. У зверненні зазначено факти ігнорування чиновниками вимог до підготовки та запровадження нових тарифів, фальшування даних щодо їх реального розміру, економічно необґрунтованих статей витрат.

Запорізька міська рада та керівництво комунальних підприємств не проводили жодних громадських слухань щодо підвищення тарифів, як того вимагає закон. Натомість 10 липня 2014 року було організовано в одній з районних адміністрацій незрозумілий семінар, більшість учасників якого представляли працівники комунальних підприємств. На заході чиновники відкрито визнавали факти порушення законодавства, навіть не намагаючись їх приховати. Так само вони не приховували своїх зв’язків з Анісімовим, грабуючи міський б’юджет і кишені запоріжців.

«В умовах економічної кризи та зовнішньої агресії запорізькі чиновники не зупиняються на шляху подальшого збагачення та корупції. Але після Революції гідности ми маємо иншу країну, де кожен українець готовий відстоювати вимоги Майдану – люстрацію, боротьбу з корупцією, перезавантаження влади. ВО «Свобода» як вартовий революції, єдина сила, яка працює на цей конкретний результат», – зазначив Костянтин Денисов, повідомили «Хроникам и комментариям»  у прес-службі Запорізької обласної організації ВО «Свобода»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: