Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«ЗЕМЕЛЬНА СПРАВА» Василя Хмельницького і дивний Віталій Кличко

Posted by operkor на 11 августа, 2014

19Відбулося чергове засідання суду щодо незаконного відчуження 147 гектарів землі в Біличанському лісі на користь Василя Хмельницького (історія питання тут. http://kiev.pravda.com.ua/columns/53cffb7b64091/ ).  Попри всі свої обіцянки Кличко так і не дав юристу Київради вказівки визнати позов, хоча ще 24 липня громада його зловила під час сесії Київради (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/500595753405173 ) й все ясно пояснила.

Більше того, юрист Київради взагалі  не з’явився на засідання подавши в канцелярію клопотання про перенесення суду, бо, бачте, Київрада має витребувати оригінал листа Міноборони про відмову від відповідної землі з Київзему (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/photos/504807526317329/).

І це попри те, що на попередніх засіданнях суд вже вимагав цей документ і від Київзему й від Міноборони й тоді з’ясувалося, що його ні в кого немає взагалі, про що представник Київради чудово знав. (До речі, з цього приводу подав заяву в прокуратуру.)

Проте, попри те що Київрада так і не визнала позов, попри протекцію бізнесу Васі Хмельницького новими очільниками Києва й попри його особисті «аргументи» для суду, деякі докази злочину були настільки очевидними, що Хмельницькому вдалося домовитися з судом лише частково.

Адже, хоча в нас люстрація й не відбувається, в пост-революційній Україні, при належному висвітленні питання, суду складно проігнорувати той факт, що про існування 8 житлових будинків військового містечка, разом з їхніми мешканцями, при передачі відповідної землі Хмельницькому просто «забули».

Тому, посилаючись на цей факт, суд і задовольнив позов, але лише частково — скасував виділення тієї частини землі, що належить до відповідних будинків, а решту лишив у Васі Хмельницького (http://youtu.be/xetm35BpCCI).

Звісно лише частина вкраденої землі повернута громаді, й ще треба побачити все рішення щоб точно зрозуміти яка саме частина, але це вже хоч щось — хоч маленька але перемога, яка принаймні дає можливість блокувати забудову й далі боротися за повернення у власність громади цього величезного простору посередині Біличанського лісу (подаємо касацію та інші позови).

Цікаво лише чи нова Київська влада й далі буде нам в цій боротьбі заважати.

Юрій Левченко, депутат Київради (для «Хроник и комментариев»)

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: