17=Олег ЛЯШКО, нардеп (из выступления в ВР 12 августа): — Ми до чого дожилися, шановні панове? Ми для чого проводили революцію на Майдані? Щоб по Києву ходив Голенко, зачинщик сепаратизму на Луганщині чи Клінчаєв?! Чи щоб у Верховній  Раді сиділо ледь не половина парламенту – посібники  сепаратистів. Отут по залу ходив Медяник, Горохов. Попитайте, що вони роблять, коли не пленарний тиждень. Вони їздять у Москву і ллють бруд на Україну, на українських солдат з російських телеканалів.

Затриманий  мер Стаханова Борисов, затриманий мер Луганська Кравченко дають покази на Олександра Єфремова, що Єфремов разом з Болотовим організовував наради по проведенню референдуму, фінансували проведення сепаратистського референдуму. Пан Єфремов продовжує, як з гуся вода, ходити по Верховній Раді. Як ви йдете до Верховної Ради? Ви по  підземних переходах ідете. Ви чого не йдете, щоб люди вас бачили, і всі інші, хто зрадив країну?

Я прошу Вас, шановний Голово, закрийте підземні переходи, або ми  їх водою затопимо,  або  газу туди запустимо. Припиніть, як щурі, бігати по підземних переходах. Називаєтесь народними депутатами – ідіть крізь народ, і  нехай народ вам плюне в морду за те, що ви робите, за те, що  ви зраджуєте країну. А ви ховаєтесь від людей, бо ви боягузи, бо ви зрадили рідну Батьківщину, бо ви за рубль   родину продали. Тому геть із зали зрадники!