Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

«Єфремов разом з Болотовим організовував наради» -Ляшко. (Речь украинского Жириновского

Posted by operkor на 14 Серпня, 2014

17=Олег ЛЯШКО, нардеп (из выступления в ВР 12 августа): – Ми до чого дожилися, шановні панове? Ми для чого проводили революцію на Майдані? Щоб по Києву ходив Голенко, зачинщик сепаратизму на Луганщині чи Клінчаєв?! Чи щоб у Верховній  Раді сиділо ледь не половина парламенту – посібники  сепаратистів. Отут по залу ходив Медяник, Горохов. Попитайте, що вони роблять, коли не пленарний тиждень. Вони їздять у Москву і ллють бруд на Україну, на українських солдат з російських телеканалів.

Затриманий  мер Стаханова Борисов, затриманий мер Луганська Кравченко дають покази на Олександра Єфремова, що Єфремов разом з Болотовим організовував наради по проведенню референдуму, фінансували проведення сепаратистського референдуму. Пан Єфремов продовжує, як з гуся вода, ходити по Верховній Раді. Як ви йдете до Верховної Ради? Ви по  підземних переходах ідете. Ви чого не йдете, щоб люди вас бачили, і всі інші, хто зрадив країну?

Я прошу Вас, шановний Голово, закрийте підземні переходи, або ми  їх водою затопимо,  або  газу туди запустимо. Припиніть, як щурі, бігати по підземних переходах. Називаєтесь народними депутатами – ідіть крізь народ, і  нехай народ вам плюне в морду за те, що ви робите, за те, що  ви зраджуєте країну. А ви ховаєтесь від людей, бо ви боягузи, бо ви зрадили рідну Батьківщину, бо ви за рубль   родину продали. Тому геть із зали зрадники!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: