Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Женщины голодуют под Администрацией Президента

Posted by operkor на 4 сентября, 2014

20140702152941Під Адміністрацією президента вже 7-й день, вживаючи одну воду, голодують 4-ри жінки, родини яких викинули з гуртожитку по вул. Заболотного 132. За словами голодувальників до цього причетний перший заступник голови Адміністрації президента Юрій Косюк. Гуртожиток, який свого часу перебував на балансі ДУСі, за копійки був викуплений фірмою пов’язаною з агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт», який належить Юрію Косюку

На думку правозахисника Олександра Дядюка, що допомагає мешканцям гуртожитку, такі дії пов’язанні з бажанням керівництва агрохолдингу заволодіти земельною ділянкою під гуртожитком поблизу якої розташований їх головний офіс. Неодноразово, при намаганні висилити людей та вивезти їхні речі з гуртожитку, були задіяні автомобілі та працівники «Миронівського хлібопродукту». Міліції надійшли відповідні вказівки, згідно з якими вони відмовилася порушувати кримінальну справу за фактом викрадення речей мешканців гуртожитку.

29 липня 2014 року повернувшись з роботи мешканці гуртожитку по вул.Заболотного 132 у м.Києві, виявили, що жити їм більше ніде, оскільки перестінки їхніх кімнат були зруйновані а речі викрадені. На вулиці опинились члени 4-ох сімей, які проживали і були прописані в гуртожитку більше 20 років.

Тому, залишившись на вулиці, їм не залишилось нічого іншого, як пікетувати Адміністрацію президента аби привернути увагу до беззаконня, яке розпочалося, відразу після призначення власника агрохолдингу на посаду першого заступника голови Адміністрації президента.

***

Ввечері 28 серпня, через виснаження організму та втрату свідомості швидка забрала ще одну голоувальницю, яка з 19 липня, разом з іншими 3-ма жінками, родини яких викинули з гуртожитку, в знак протесту проти свавілля чиновників, оголосили безстрокову акцію голодування. Наразі під Адміністрацією президента 11-ту добу, вживаючи одну воду, голодує Ірина Гаврилюк.

Володимир Тищенко (для «Хроник и комментариев»)

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: