16Близько трьох десятків активістів прийшли ввечері в харківський готель «Національ», де перебуває мер Харкова Геннадій Кернес, щоб змусити його піти у відставку. Повідомляється, що учасники акції, скандуючи «Люстрація!», піднялися на четвертий поверх, однак,охорона готелю не пропустила відвідувачів. На місце події приїхало близько семи міліцейських машин та заступник Кернеса Ігор Терехов. Спроби віддати Кернесу заздалегідь віддруковану заяву про звільнення, не завершилися успіхом.

Активістам порадили звертатися в установленому законом порядку через канцелярію міськради. В свою чергу, директор установи попросив учасників акції вийти з будівлі, мотивуючи це тим, що їхні крики та спів заважають мешканцям готелю. Після досить тривалої дискусії із заступником Тереховим активісти все ж погодилися піти. На прощання вони заспівали гімн України.

16«Похід до Кернеса закінчено. З мером активісти так і не побачилися. Сказали, є й інші методи — шини, сміттєві баки. Уже післязавтра учасники акції збираються до Києва, хочуть особисто поспілкуватися з Порошенком. На прощання заспівали гімн. Терехов та охорона Кернеса підспівували, але з затримками — слів явно не знали», — розповів журналіст В’ячеслав Маврічев.