Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ФИСКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

Posted by operkor на 8 декабря, 2014

1Щомісяця запорізькі платники перераховують 16 мільйонів гривень військового збору.  З початку адміністрування військового збору від платників Запорізької області надійшов майже 59 мільйонів гривень. Зокрема, за листопад запоріжці спрямували на потреби Української армії 16,4 мільйона гривень. Про це повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Олексій Кавилін.

– У цілому щомісячний внесок від запоріжців у вигляді військового збору складає щонайменше 16 мільйонів гривень. Найбільшими платниками цього платежу є підприємства та установи бюджетної сфери, а також представники атомної енергетики, добувної, металургійної промисловості і залізничної галузі. У регіоні спостерігаються стабільні надходження податку на підтримку армії. Це не тільки дає змогу прогнозувати сплату цього збору на найближчу перспективу, а й бути упевненими, що у цей непростий для країни час сплачені кошти підуть на зміцнення оборони держави, – зазначив Олексій Кавилін.

Нагадаємо, військовим збором, ставка якого складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування, обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею та ін.

На Запоріжжі оперативники вилучили 3 тис. безакцизних цигарок

Оперативні працівники ГУ ДФС у Запорізькій області на території м. Запоріжжя встановили 2 факти реалізації тютюнових виробів без наявності відповідних дозвільних документів (ст. 56 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Із незаконного обігу вилучено понад 3 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму 37 тис. гривень. Всього за результатами роботи співробітників підрозділів податкової міліції області за минулий тиждень до бюджетів усіх рівнів мобілізовано понад 2,3 млн. гривень.

Запорізькі оперативники вилучили товарно-матеріальних цінностей майже на 66 тис. гривень

Минулого тижня оперативні співробітники у м. Мелітополі в одному з кафе встановили факт реалізації алкогольних напоїв без наявності дозвільних документів. Власник закладу не мав свідоцтва про державну реєстрацію та ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольною продукцією.

Також аналогічне порушення встановлено в іншому торговельному закладі обласного центру (ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Алкогольні напої на загальну суму 28,8 тис. гривень були вилучені. Всього за минулий тиждень із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 65,8 тис. гривень.

ГУ ДФС у Запорізькій області.  Інформацію надано: Інформаційно-комунікаційним сектором ДПІ в Орджонікідзевському районі

(для Хроник и комментариев)

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: