Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ШАЦКОГО СНЯТЬ, ЛЯШКО НАКАЗАТЬ… После окончания внеочередной сессии Запорожского горсовета городской голова Александр Син сделал заявление

Posted by operkor на 11 декабря, 2014

1111Запорожский  городской голова Александр Син:  — Сегодня я созвал внеочередную сессию, чтобы мы рассмотрели важнейшие вопросы жизни города — это внесение изменений в бюджет, возможность выплатить заработную плату бюджетникам и работникам коммунальных предприятий, принять важные для бизнеса вопросы, касающиеся землеустройства, приватизации и другие. Хочу проинформировать запорожцев, что все эти вопросы приняты. Таким образом, ничего не разбалансирует жизнь города, и мы спокойно закончим текущий 2014 бюджетный год.

 Что касается вопросов моей отставки и отставки Романа Тарана. Как я и обещал народным депутатам и представителям митинга, я внес эти вопросы в повестку внеочередной сессии горсовета. Депутаты горсовета, в свою очередь, отказались включать эти вопросы в повестку дня и таким образом, наши заявления рассмотрены по сути и я, как городской голова, и Роман Таран — секретарь горсовета, продолжаем выполнять свои обязанности. В Запорожье есть законно избранный мэр, секретарь горсовета и городской совет, который работает.

Сегодня депутаты приняли обращение к Генеральному прокурору, Президенту Украины, к Верховной Раде Украины, в котором осудили действия народных депутатов Украины, действия прокурора области Александра Шацкого, которые нами оценены, как грубое вмешательство в работу Запорожского городского совета и попытка силового принуждения к смещению власти городского головы и секретаря городского совета. Депутаты в своем обращении обратились с просьбой дать оценку действиям народных депутатов, а генерального прокурора — рассмотреть вопрос пребывания на своей должности прокурора области Шацкого.

 Хочу успокоить запорожцев. Да, у нас сегодня было непросто. К сожалению, то, о чем я предупреждал еще в понедельник, состоялось. Но на сегодняшний момент мы справились с этой ситуацией и полностью вернули жизнь города в нормальное и законное русло.

Звернення депутатів Запорізької міської ради

До Президента України, Верховної Ради України, голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України та Генерального прокурора України

Ми, депутати Запорізької міської Ради висловлюємо своє обурення діями Народних депутатів України Олега Ляшка, Ігоря Мусійчука та обласного прокурора Запорізької області Олександра Шацького, які скоїли факти силового впливу на міського голову Запоріжжя Олександра Сіна, секретаря Запорізької міської ради Романа Тарана та депутатів Запорізької міської ради. Ми розцінюємо дії цих Народних депутатів України та прокурора Запорізької області як спробу силоміць захопити владу у місці Запоріжжі.

 Своїми діями присутні народні депутати України від Радикальної партії Ляшка не тільки намагалися залишити обласний центр без офіційної влади, але й зірвали роботу 52-ої сесії Запорізької міської ради, на якій планувалося розглянути ряд важливих для життєдіяльності міста питань, серед яких – виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери та комунальних підприємств міста.

Ми вважаємо, що такі дії дестабілізують ситуацію у місці, яке є центром області, прикордонної до зони АТО. Ми, депутати Запорізької міської ради, проти того, щоб у нашому місці відбувалися подібні спроби силового захоплення влади, що, на нашу думку, може призвести до припинення української офіційної влади як такої.

 Просимо Президента України, Верховну Раду України, голову Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України та Генерального прокурора України надати свою оцінку діям народних депутатів України Олега Ляшка, Ігоря Мусійчука та прокурора Запорізької області Олександра Шацького, які своїми діями на засіданні 52-ої сесії Запорізької міської ради порушили норми діючої Конституції України.

Наприклад, Олександр Шацький порушив 62 статтю Конституції України, у якій сказано: «Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду». Але у своїх виступах прокурор Запорізької області Олександр Шацький неодноразово допускав бездоказові звинувачення на адресу Запорізького міського голови Олександра Сіна.

 Крім того, під час одного зі своїх виступів Олександр Шацький допустив зневажливе висловлення щодо національності Запорізького міського голови, що також є порушенням Конституції України, яка не допускає розпалення національної ворожнечі та надає рівні права усім громадянам, незалежно від їх етнічного походження. Просимо Генеральну прокуратуру України припинити діяльність Олександра Шацького на посаді прокурора Запорізької області за неодноразове порушення норм чинного законодавства.

 Ми, депутати Запорізької міської ради, просимо Президента України, Верховну Раду України, Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України та Генерального прокурора України дати свою оцінку діям вищезазначених осіб та не допустити штучного створення конфлікту у нашому місці заїжджими Народними депутатами України, що залишить обласний центр без офіційної влади та зробить можливим розвиток того ж сценарію, який відбувся у східних регіонах нашої країни.

 Згідно з законодавством України ми вважаємо міську громаду єдиною силою, уповноваженою обирати та змінювати міську владу у місті Запоріжжя, і якщо для цього буде потрібно провести позачергові вибори, ми готові йти цим шляхом.

 Секретар міської ради Р.О.Таран

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: