Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Країна в стані війни, а нардепи кудись усі пропали. І президент якійсь непереконливий… Коментар ДНЯ

Posted by operkor на 26 января, 2015

2Я розумію, що сидіти перед телевізором або комп`ютером і давати вказівки кожен може, тим більше, не відповідаючи за свої поради і слова.   Але хотів би звернути увагу товариства ось на що.  Ворог на нас суне, а ми з ним торгуємо, йдуть поїзди від нас до них а від них до нас. Телебачення на всіх каналах репрезентує, як тепер модно казати, російський продукт.

 Вони нищать наші міста і села, а ми наполягаємо, щоб бандюги відклали в бік автомат і почали з нами вести перемовини. Про що? Щоб перестав стріляти?  А чи ви не знаєте, що злодій, якщо йому не дати відкоша, так і буде лізти у чужу кишеню!

 Відверто кажучи, мені не сподобався виступ Президента у Давосі, якійсь непереконливий. І це тоді, коли відбулася трагедія у Волновасі, в тепер додайте ще цю трагедію у Маріуполі. Що, знову розповідати про свій мирний план із бандитом?

Невже не можна вже вивчити історію і знати, що на чолі Росії (чи СРСР) завжди були бандюгани, які не тримали жодної свої обіцянки, жодного свого слова!

 А тепер виявляється, що наш Президент ще веде весь час якісь перемовини по телефону із Путіним. Вибачте, ви коли не будь чули, що під час війни Сталін із Гітлером вели розмови по телефону?

Герої гинуть, мирне населення гине, будинки та інші приміщення руйнуються, а президенти двох ворогуючих країн знаходять час і можливості обмінятися думками про сучасний стан речей.

Вибачайте, дорогенькі, а ДНР та ЛНР ви вже признали терористичними організаціями, чи у вас часу не вистачає і на це? Майже по всій країні в облрадах та міськрадах сидять депутати, вибрані ще минулою владою, а у вас і до них дібратися немає часу!

Де реформи? Теж немає на них часу?

А Верховна Рада! Країна в стані війни, а нардепи кудись усі пропали. А може зібратися, сісти і працювати на державу і на наш терплячий народ?

 Ми вас вибирали не для того, щоб ви тепер шпацірювали по всьому світові. Беріться за розум! Час не чекає! Україна дивиться на вас!

Віталій Шевченко

Украинские ведомости

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: