ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Бывшего зама губернатора Пеклушенко избрали главой областной организации Аграрной партии

Posted by operkor на 18 февраля, 2015

714 лютого у м. Мелітополі відбулась конференція обласної Аграрної партії. У заході взяли участь 49 делегатів від 15 первинних районних осередків партії, повідомляє Аграрний бюлетень. Напередодні, 10 лютого, аграрії області одностайно підтримали ідеї, які висловив Віталій Скоцик, лідер Аграрної партії України. Запорізькі аграрії обрали керівником обласної аграрної партії Олега Ніколенка, депутата обласної ради, голову депутатської групи “За Запорізьке село!”. Олег Ніколенко завжди був авторитетною особистістю для всіх, хто працює на своїй рідній землі та самовідданим захисником інтересів та прав селян.

“Моя головна ідея – консолідація не тільки тих, хто живе у селі та працює на сільськогосподарських підприємствах, а й всіх, хто є небайдужим до майбутнього нашої країни, хто бажає жити в розвиненій правовій державі. Ми будуємо нову політичну силу для добробуту всіх громадян Запорізької області та всієї України”, – говорить новообраний керівник обласної аграрної партії.

В ході конференції було також обрано 27 делегатів під головуванням Олега Ніколенка для участі у з’їзді Аграрної партії України, який відбудеться наступного тижня у м.Києві. Було затверджено пропозиції для внесення змін у Статут Аграрної партії, які планується затвердити на даному з’їзді. Пропозиції передбачають розширення сфери Аграрної партії, залучення симпатиків політичної сили не тільки з аграрної, а й з інших сфер, аби досягнути захисту прав всіх громадян України на загальнодержавному рівні.

Наприкінці конференції делегатами було прийнято рішення: запропонувати кандидатуру Анатолія Довганя, голови асоціації фермерів та приватних землевласників Запорізької області, на посаду заступника центрального апарату Аграрної партії України.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: