Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Експерт: Девальвація гривні — це на 90% особиста відповідальність Яценюка. Він абсолютно бездарний прем’єр-міністр

Posted by operkor на 11 марта, 2015

7Арсеній Яценюк винний у девальвації гривні. Так вважає економіст Борис Кушнірук.Експерт прокоментував і чутки про відставку багатьох міністрів. «Не впевнений, що відставки міністрів Кабміну на часі, якщо прем’єром залишатиметься Яценюк. У мене більше претензій до нього, ніж до міністрів. Яценюка першого треба відправити у відставку. Він — головна проблема в уряді.

Боюсь, його відставки не буде, бо вона зав’язана на фракції «Народний фронт». Без них сформувати коаліції не вдасться. А нам ще не вистачало нових парламентських виборів. Не думаю, що Яценюк сам може піти у відставку. Це б означало, що він суттєво втрачає свої президентські амбіції», — розповів експерт.

Він зазначив, що гривня девальвувала, оскільки в країні не проводяться реформи.

«Девальвація гривні — це на 85-90% особиста відповідальність Яценюка. Бо відсутність реформ — головна причина цього. Також вплинув вкрай не збалансований бюджет минулого року. Не можу сказати, що не було помилок з боку Нацбанку. Проте відніс би їх більше до того, що Гонтарева не готова втручатися в друкування грошей. Війна — гарний привід для Яценюка вимагати від Нацбанку. Бо ж не можемо не заплатити армії, найбільш нужденним пенсіонерам», — зазначив економіст.

Кушнірук назвав Яценюка «абсолютно бездарним прем’єр-міністром»: «Уряд тільки розпочинає робити кроки, які мав робити десять місяців назад».

Він додав, що у роботі голови Нацбанку багато заслуг: «Величезна заслуга Гонтаревої в частині закритті проблемних банків, які займались відмиванням коштів і конвертацією. Ще позитив — це проведення через парламент закону щодо кримінальної відповідальності власників банків за доведення його до банкрутства».

Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, президент Петро Порошенко і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк готують «кадрові чистки» в уряді. Планують звільнити дев’ять міністрів відразу після отримання траншу кредиту МВФ. Начебто президент і прем’єр вже погодили попередній список членів Кабміну. Серед можливих кандидатів на звільнення називають міністра економічного розвитку Айвараса Абромавічуса.

http://coruption.net/

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: