Делегація від Запорізької області
Делегація від Запорізької області

Перше Всеукраїнське аграрне Віче 4 червня в Києві зібрало близько 5000 аграріїв з усієї України, серед яких близько 300 – делегація від Запорізької області. Віче стало завершальним етапом 29 регіональних аграрних форумів, проведених Аграрною партією України з початку року в усіх регіонах нашої країни.

«Ми об’їхали всю нашу державу: від Ужгорода до Сєвєродонецька, від Чернігова до Одеси. Ми спілкувалися з різними людьми, шукали відповіді на найболючіші питання як самих аграріїв, так і країни загалом. І саме на Віче буде остаточно визначена позиція партії щодо найкритичніших проблем. Також буде дано старт розробці стратегічної програми розвитку української економіки на найближчі 35 років»,- сказав у своєму коментарі лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Олег Ніколенко
Олег Ніколенко

Запорізькі аграрії, проявивши завжди притаманну їм єдність, приїхали на Аграрне віче у складі великої дружньої делегації на чолі з головою Запорізької обласної організації Аграрної партії України Олегом Ніколенком, заступниками голови Запорізької обласної організації Аграрної партії України Анатолієм Тиховодом, Юрієм Шило, Володимиром Журавльовим та іншими небайдужими, бо ясно розуміють необхідність змін у політиці нашої держави та прагнуть взяти безпосередню участь у побудові нової стратегії задля захисту своїх інтересів.

IMG_9995«Треба міняти вислів «державна земля», бо у комплексі вона нічийна, — треба використовувати термін «народна земля». І суть зараз не в тому, коли будуть прийняті реформи для захисту інтересів аграріїв, а в тому, що зроблено для того, щоб ці зміни відбулись.

Вирішити проблему можна тільки об’єднавшись: сильні громадські організації, які вже активно працюють в Запорізькій області – асоціація фермерів та приватних землевласників, Аграрний союз, Аграрна палата, асоціація роботодавців агропромислового комплексу, асоціація жінок-фермерів. В кожному районі області вже створені та активно працюють районні осередки Аграрної партії. Всі ми ведемо спільну політичну роботу через обласну раду представників, разом приймаючи програмні рішення – бо у нас спільні проблеми, і вирішення їх має бути спільним. Тому аграрії України – єднайтесь!», — закликав у своєму виступі голова Запорізької обласної організації Аграрної партії України, депутат Запорізької обласної ради, координатор депутатської групи «За Запорізьке село» Олег Ніколенко.

В кінці травня на політичній раді Аграрної партії України було прийнято ряд звернень до Президента України, Верховної ради, Кабінету Міністрів по ключових питаннях: децентралізація влади, адміністративно-територіальна реформа, система оподаткування аграрного бізнесу, забезпечення прав на вищу освіту учасників АТО.

IMG_0101Але основне питання сьогодні – земельна реформа. В ході виступів авторитетних учасників Всеукраїнського аграрного Віче неодноразово лунало твердження, що вже зараз Запорізька обласна організація Аграрної партії є одним з найактивніших організацій, представники якого ведуть активну роботу на території регіону, міст та сел.

«Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик говорить прості, зрозумілі кожному речі – ситуація в державі вимагає принципових змін, які відбудуться тільки при активній участі кожного з нас в політичному діалозі. Те, що вже давно наболіло в серці кожного аграрія, зараз виражається в конкретних ідеях, діях і результатах. Вже багато зроблено, та ще скільки потрібно зробити!», — каже Анатолій Тиховод, голова Аграрного союзу України у Запорізькій області, заступник голови Запорізької обласної організації Аграрної партії України.

Ще один дуже важливий крок на шляху до розвитку й реформування політичної системи нашої держави був зроблений безпосередньо на Всеукраїнському аграрному Віче: було ухвалено спільне рішення щодо подальшої співпраці та координації дій аграріїв під час наступних місцевих і парламентських виборів.

«Аграрна партія не є вузькогалузевою. Ми ставимо на меті захистити найдорожчий скарб нації – землю, нашу державу, досягти добробуту й благополуччя для кожного українця. Аграрна партія впевнено крокує до цілі досягти більшості в обласних та районних радах й увійти в трійку найвпливовіших політичних сил України», — впевнений голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

(Специально для «Хроник и комментариев»)