Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

В полку «Азов» гостював депутат Європарламенту

Posted by operkor на 27 Липня, 2015

3Днями до полку «Азов» завітав депутат Європарламенту, заступник голови комітету з питань безпеки та оборони Європейського парламенту – чеський журналіст Яромир Штеціна, повідомили «Хроникам и комментариям» в прес-службі підрозділу.

Яромир Штеціна відомий своєю проукраїнською позицією. Ще за часів революції він підтримував Майдан, за що в Росії його вже вдруге оголосили персоною нон-грат. Європейський депутат відвідав розташування полку та «азовську»школу офіцерів, де поспілкувався з особовим складом.

«Я переконався у тому, що полк «Азов» готує зі своїх бійців професійних воїнів, а все про що говорить російська пропаганда – це відверта брехня.»

1В рамках свого візиту Яромир Штеціна зустрівся з лідером «Азову» Андрієм Білецьким. «Це була дуже приємна зустріч. Я запросив його до Європейського парламенту, щоб там спільно організувати восени прес-конференцію, на якій «азовці» зможуть пояснити свої позиції. Андрій прийняв запрошення, а це, власне кажучи, і було метою мого візиту.»

На думку представника Європарламенту, європейцям дуже важливо почути за що воює полк «Азов», адже російський вплив на інформаційний простір Європи набагато сильніший за український.

23«Ми хочемо, щоб у стінах Європарламенту виступили не політики, а саме бійці, які на собі відчули, що таке війна. Я і раніше був в Україні та у зоні АТО.  Минулого року, коли все тільки починалось, я спілкувався із солдатами на фронті і мене вразила їхня мотивація. Ті, у кого запитував, за що він пішов воювати, всі як один відповідали «За Батьківщину!». В Європі такого вже нема. Можливо, Україна стане дороговказом для європейців, що досі вірять у високі ідеали» – підкреслив депутат.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: