ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

В полку «Азов» гостював депутат Європарламенту

Posted by operkor на 27 июля, 2015

3Днями до полку «Азов» завітав депутат Європарламенту, заступник голови комітету з питань безпеки та оборони Європейського парламенту — чеський журналіст Яромир Штеціна, повідомили «Хроникам и комментариям» в прес-службі підрозділу.

Яромир Штеціна відомий своєю проукраїнською позицією. Ще за часів революції він підтримував Майдан, за що в Росії його вже вдруге оголосили персоною нон-грат. Європейський депутат відвідав розташування полку та «азовську»школу офіцерів, де поспілкувався з особовим складом.

«Я переконався у тому, що полк «Азов» готує зі своїх бійців професійних воїнів, а все про що говорить російська пропаганда – це відверта брехня.»

1В рамках свого візиту Яромир Штеціна зустрівся з лідером «Азову» Андрієм Білецьким. «Це була дуже приємна зустріч. Я запросив його до Європейського парламенту, щоб там спільно організувати восени прес-конференцію, на якій «азовці» зможуть пояснити свої позиції. Андрій прийняв запрошення, а це, власне кажучи, і було метою мого візиту.»

На думку представника Європарламенту, європейцям дуже важливо почути за що воює полк «Азов», адже російський вплив на інформаційний простір Європи набагато сильніший за український.

23«Ми хочемо, щоб у стінах Європарламенту виступили не політики, а саме бійці, які на собі відчули, що таке війна. Я і раніше був в Україні та у зоні АТО.  Минулого року, коли все тільки починалось, я спілкувався із солдатами на фронті і мене вразила їхня мотивація. Ті, у кого запитував, за що він пішов воювати, всі як один відповідали «За Батьківщину!». В Європі такого вже нема. Можливо, Україна стане дороговказом для європейців, що досі вірять у високі ідеали» — підкреслив депутат.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: