ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Старший Кальцев має квартиру в найкращій висотці України під півмільйона $ вартістю. (Как живут вожди «Нашего края»)

Posted by operkor на 21 сентября, 2015

17-217Колишній народний депутат України від Партії регіонів Сергій Кальцев разом зі своєю дружиною Любов’ю мають квартиру  в елітному столичному житловому комплексі “Тріумф” на Печерську. Про це свідчать дані з  сайту проекту “Гарна хата”. Вочевидь, вони об’єднали дві сусідні квартири, які придбали в 2009 і 2010 роках, і отримали одну загальною площею  297 кв. м з житловою площею 150 кв. м. Будучи народним депутатом Сергій Кальцев декларував вказану квартиру, розділивши площу порівну для себе і своєї дружини. Окрім цього, в Сергія Кальцева задекларовано одноосібне володіння квартирою площею 234 кв. м.

17-2Житловий комплекс “Тріумф” складається з трьох секцій – одного окремо розташованої 14-поверхового будинку і двох 25-поверхових будинків, з’єднаних між собою на рівні 17-19 поверхів.

Комплекс обладнано системою моніторингу та управління інженерними системами в режимі реального часу, яка належить до нового покоління “розумних” будинків. Комплекс створено за концепцією “Місто в місті”, що передбачає всю необхідну інфраструктуру для життя.

17-317-417-5“Тріумф” розташований на вершині Звіринецького пагорба – мальовничій ділянці в парковій зоні Печерська, неподалік від Ботанічного саду, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

ЖК “Тріумф” визнавали “Кращою висотною нерухомістю в Україні” на момент здачі об’єкту в експлуатацію в 2008 році. На той час квадратний метр оцінювали в близько шість тис. доларів. Нині ринкова вартість квадратного метра в цьому комплексі коливається в діапазоні 1200 – 3000 тисячі доларів. Хоча трапляються варіанти і за шість тисяч доларів з ексклюзивним ремонтом.

17Нагадаємо, Сергій Кальцев був співзасновником та працював компанії “Александр”. Вперше до парламенту він пройшов в 2006 році за списками Партії регіонів. Після дострокового розпуску парламенту в 2007 році повторно мандат Сергій Кальцев отримав лише в 2012 році, перемігши по мажоритарному округу №75 в Запоріжжі.

За підсумками позачергових парламентських виборів 2014 року на цьому ж окрузі Кальцев поступився Ігорю Артюшенку  з результатом 27,31% проти 29,91% голосів виборців.

http://garnahata.in.ua

****

Сегодня Сергей Кальцев известен еще и тем, что стал одним из организаторов и «отцов» новой украинской партии «Наш край», сбежав из Партии регионов, где он «керував» Запорожской областной организацией ПР. Сегодня старший Кальцев, как и младший — Владимир, носятся по весям и городам области с идеей партии «Наш край», собранной из остатков разгромленной Партии регионов.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: