Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

АЛИБИ ПОЖИДАЕВА . В Запоріжжі поширюють чорний піар від імені кандидата в мери проти його суперника

Posted by operkor на 22 сентября, 2015

Jpeg

 Вихідними листівки без вихідних даних з девізом «Выбор прост» проти ймовірного кандидата Володимира Буряка розклеювали по місту Запоріжжю. На них представника «Опозиційного блоку» порівнюють з колишнім президентом України Віктором Януковичем. Тут же йдуть порівняння потенційного кандидата в мери Ігоря Пожидаєва з колишнім міським головою Запоріжжя Олександром Поляком, якого дуже поважали мешканці  міста.

Окрім цього, на сторінці Пожидаєва у «Фейсбуці»  оголосили про старт акції «Запоріжжя не здамо!». На ній закликають отримати аналогічну друковану продукцію у громадській приймальні пана Ігора, і  розклеювати на авто та розповсюджувати у місті.

Журналіст «Точки опори» зв’язався з Ігорем Пожидаєвим для більш детального пояснення мети акції з «чорними» листівками. Цікаво, що сам ймовірний кандидат відповів, мовляв, що не знає нічого про цю акцію, і наразі знаходиться в іншому місті.

Ці листівки не містять відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Слід зазначити що, розповсюдження таких матеріалів є прямим порушенням виборчого законодавства, а саме ч.2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори»: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: