Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«Распил» ЗАлКа — дело дурное и нехитрое

Posted by operkor на 25 сентября, 2015

6Металеве обладнання з Запорізького алюмінієвого комбінату вивозили три фірми, пов’язані між собою. Фабула кримінального провадження по розкраданню обладнання викладена в ухвалі Соломянського районного суду м. Києва на вилучення документів від 26 серпня. За матеріалами справи, з електролізного цеху алюмінієвого комбінату на метал вирізали 608 електролізорів. Загальна вага призначеного для утилізації обладнання складала близько 1200 тон міді і 6600 тон алюмінію. Частину цього металу встигли вивезти, а іншу частину лише підготували до транспортування.

Також, в травні 2015 року на заводі демонтували  для  продажу три ливарних конвеєра для розливки алюмінієвої гущі. Крім цього слідство встановило, що керівництво ЗАлКу готує демонтаж і вивіз обладнання для виготовлення алюмінієвої катанки. Дії посадовців кваліфіковані за ч. 5. ст. 191 КК – розкрадання майна з використанням службового становища, скоєне групою осіб в особливо великих розмірах за попередньою змовою.

6Для вивозу обладнання на метал керівництво заводу уклало договір з трьома фірмами – “Євромаш”, “Дніпромет”, “Буденергомонтаж ЛТД”. Єдиним засновником “Дніпроінмету” є той же “Євромаш”, понад 90% якого належить британській Burnaby Trading.

Директором “Євромашу” значиться Сірко Віталій Олександрович. В свою чергу, співвласником енергодарського “Буденергомонтаж ЛТД” є Сірко Володимир Олександрович, раніше відомий як керівник місцевої організації Партії регіонів, а нині  один з активістів Самооборони, допомагає військовим.

В середині 2000-х ЗМІ відносили Сірко до однієї з груп, яка бореться за владу в Енергодарі, зазначаючи при цьому, що його підтримують дніпропетровські бізнес-структури.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: