Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

«КОНЦЕРТНАЯ ГРЕЧКА». Мэрский кандидат Буряк одарил медиков билетами на концерт Могилевской

Posted by operkor на 13 октября, 2015

2Працівники бюджетних установ Запоріжжя отримали квитки на концерт Наталії Могилевської від кандидата-самовисуванця на посаду мера Запоріжжя Володимира Буряка. В неділю, 4 жовтня, медики Запоріжжя безкоштовно відвідали концерт Наталії Могилевської.  Квиток на захід був із зображенням кандидата на посаду мера міста Володимира Буряка.

Не дивлячись на те, що концерт починався о 18 годині, всіх запросили на 17.00, адже протягом години виступав сам пан кандидат і давав своїм потенційним виборцям обіцянки. Після закінчення гучного концерту,  кожному відвідувачу дарували пакет із зображенням Володимира Буряка, в якому був  блокнот, ручка, та великий плакат кандидата.

Буряк вже прославився концертами на всю Україну, адже тиждень тому він влаштував справжнє шоу на місцевому стадіоні «Арена Славутич» для працівників заводу «Запоріжсталь»  за участі світових музичних гуртів BoneyM та Ricchi e Poveri.

1ОПОРА нагадує, що відповідно до п.4, ч.2, ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: