Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Начальнику управління з питань охорони здоров’я Запорізької міськради Ушаковій. Про фінансування ЗМБКЛ № 9 (повторно)

Posted by operkor на 15 октября, 2015

1Уважно проаналізувавши розподіл коштів міського бюджету розвитку по галузі охорони здоров’я на 2015 рік прошу звернути Вашу увагу на край незадовільний стан фінансування комунальної установи «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня № 9»» яка є однією з потужніших по обсягу надання медичної допомоги не тільки в місті, а і в області.

 Звертаю Вашу увагу на те, що КУ «ЗМБКЛ № 9» обслуговує територіально мешканців Ленінського та Хортицького районів міста ( це біля 200 000 чоловік), крім того з надання екстреної медичної допомоги обслуговує доросле і дитяче населення інших районів, в цілому це третина населення міста Запоріжжя.

На реконструкцію з міського бюджету розвитку на 2015 рік установі виділено коштів на суму – 8,124 тис. грн., при цьому КЗ «Міська клінічна лікарня №3» — 1349,968 тис. грн., КУ «Центральна лікарня Орджонікідзевського району» — 2 100, 000 тис. грн., що в розрахунку на чисельність обслуговує мого населення складає у КУ «ЗМБКЛ № 9» — 0,04 грн., а у КУ «Центральна лікарня Орджонікідзевського району» — 70,00 грн.

 Така сама тенденція спостерігається і з використанням коштів міського бюджету розвитку на придбання обладнання та предметів довгострокового використання. Якщо не брати у розрахунок той фактор, що 181,509 тис. грн., які було надано установі в цьому році, є боргом за минулий рік на придбання дизель – генератора, то КУ «ЗМБКЛ № 9» в розрахунку на одного мешканця виділено – 0,85 грн., КУ «Центральна лікарня Орджонікідзевського району» — 176,00 грн. ( коштів виділено – 5278,778 грн.); КУ «6-та міська клінічна лікарня» — 145,00 грн., (коштів виділено – 4 490,000 грн.).

 З коштами на проведення капітальних ремонтів також ситуація не краще. Із загальних коштів у сумі 2334,525 тис. грн. (капітальні ремонти) 641,123 тис. грн. було виділено на ремонт покрівлі кардіологічного корпусу, який повинно було завершити ще у 2013 році. (ці кошти переходять із року в рік).

Решта коштів планується на капітальний ремонт фасадів хірургічного і травматологічного корпусів, це 891,869 тис. грн. (відповідно до акту МНС про   признання їх аварійним від 20.08.2013 № 3/108) та капітальний ремонт покрівлі хірургічного корпусу — 800,890 тис. грн. Але є підозра, що ці кошти у 2015 році установа може не отримати, їх також буде перерозподілено на майбутні роки (як і ремонт покрівлі кардіологічного корпусу).

Виходячи з вище викладеного, звертаюся до Вас з проханням надати пояснення, чим обумовлено нерівномірний розподіл коштів міського бюджету і відповідно таке відношення до пацієнтів Ленінського та Хортицького районів міста.

Головний лікар К.Ю. Нерянов

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: