24-123 жовтня перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся з представниками української діаспори у Лондоні. На зустріч прийшло кілька десятків людей — активістів, волонтерів, які допомагають військовим, пораненим та родинам Героїв Небесної сотні.

Зустріч була досить емоційною, особливо після того, як заговорили про АТО і події на Майдані. Посеред виступу слово взяла місцева активістка Уляна Палюх-Замасло

«Андрію, пам’ятаєте, люди із самооборони Майдану, після закінчення всіх подій, одразу пішли в АТО. За моїми даними в Україні зараз сидить більше політв’язнів, ніж за часів Януковича, а ви про це мовчите.»

24-2Після цих слів зал вибухнув оплесками.

«Як ви смієте говорити «ми», коли «вони» сидять. В жахливих умовах, без доказів. Їх нищили в добровольчих батальйонах, не давали їсти а на засіданнях постійно міняються прокурори» — продовжила активістка.

Парубій терпляче вислухав запитання від жінки. Але не всім у залі сподобався її виступ. У залі активісти тримали кілька плакатів з написами «Ми прийшли вас бити за Порошенка, за Яценюка, за Авакова», «Хто розстріляв Небесну сотню?» та інші.

24-324-424-524-1Нагадаємо, Андрій Парубій поїхав до Лондона з робочим візитом, де зустрівся з колишнім генсеком НАТО лордом Робертсоном, а також з іншими політичними діячами Великобританії.