Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Міліція розслідує справу про розкрадання 400 тисяч при ремонті токмацьких доріг через фірму, яку приписували Курченку

Posted by operkor на 30 октября, 2015

2Слідче управління ГУМВС в Запорізькій області розслідує розкрадання коштів на капітальному ремонті доріг у Токмаку. Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду від 5 жовтня, якою надано дозвіл на вилучення документації. За матеріалами справи, в липні 2013-го року управління комунального господарства Токмацької міської ради уклало з комунальним підприємством “Агро-Токмак” два договори на капремонт доріг по вул. Радянській та вул. Володарського. Роботи коштували 510 тис. грн і 378 тис. грн. відповідно.

В свою чергу, КП “Агро-Токмак” уклало по цим об’єктам два договори субпідряду на загальну суму 132 тис. грн. з ТОВ “Запорізький коксохімремонт”.

Відповідно до експертного висновку, обсяги фактично виконаних робіт на двох дорогах не відповідають обсягам робіт, які проплачені за актами виконаних робіт. Різниця між вартістю фактично виконаних робіт та вартістю робіт, що включені до актів, загалом становить 419 тис. грн.

Відтак, слідство кваліфікувало дії посадовців в управлінні комгоспу та в КП “Агро-Токмак” за ч.2 ст.364 КК – зловживання службовим становищем, яке призвело до тяжких наслідків.

1Слідчі вважають, що ТОВ “Запорізький коксохімремонт”, яке начебто виконувало роботи, має ознаки фіктивності. За фактичною адресою його керівництво не знайшли, а допитані колишні робітники підприємства пояснили, що ніколи не перебували у відносинах з фірмою і про неї чують вперше. Цю фірму відносять до сфери впливу Сергія Курченко, який покинув країну, зараз її зареєстровано у Києві на Андрія Жилу.

Загалом, “Коксохимремонт” отримав на тендерах 150 млн. грн., більша частина з них – це поставки обладнання на нафтогазові державні підприємства. Також в 2013 році фірма виконувала ремонт тротуарів, покрівель та зовнішнього освітлення в Токмаку на 4,5 млн. грн.

Окрім цього слідство встановило, що у 2013-му році ФОП Аракелян Мелік Володяевич (який очолював тоді ПП “Агрофірма “Арміва”) та КП “Агро-Токмак” уклали договір на поставку асфальтобетонної суміші для ремонту зазначених вулиць. А суміш вироблялась на асфальтобетонному заводі, який орендував батько Меліка Аракеляна у Токмацької міської ради. Виконанням умов договору з поставки суміші займався брат Меліка Аракеляна (вочевидь Мгер Аракелян), який і був посередником із  “Запорізьким коксохімремонтом” та сплачував цій фірмі за надання суміші. Окрім цього, в 2013 році ПП “Агрофірма “Арміва” орендувало техніку для проведення ремонтних робіт дорожнього покриття, і саме працівники “Арміви” у вільний від роботи час здійснювали ремонт.

З січня 2015 року ФОП Аракелян Мелік Володяевич, до рахунку якого слідчі отримали доступ, знаходиться в стані припинення.

http://zp.nashigroshi.org

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: