Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Помічник нардепа Соболева оскаржив висновок податкової про недостовірну декларацію

Posted by operkor на 5 ноября, 2015

2В’ячеслав Колесніков успішно оскаржив в суді висновок податкової, що він порушив закон “Про очищення влади”, подавши декларацію про майно та доходи з недостовірними даними. Про це йдеться в постанові Запорізького окружного адміністративного суду від 7 жовтня.

За матеріалами справи, В’ячеслав Колесніков, перебуваючи на посаді заступника начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням – начальника аналітично-пошукового відділу в запорізькій митниці, подав свою декларацію про доходи та майно за 2014-й рік для подальшої перевірки в рамках закону “Про очищення влади”. Під час перевірки ДПІ у Запорізькому районі виявила недостовірні, на думку перевіряючих, дані в поданій Колесніковим декларації – він не вніс до неї інформацію щодо перебування засновником ТОВ “Китайінвест”.

Внаслідок цього було винесено офіційний висновок, що посадовець порушив норми відповідного закону, з чим Вячеслав Колесніков не погодився та подав до суду з вимогою його скасування.

На суді Колесніков вказав на те, що на момент проведення перевірки в держреєстрі юросіб він був зазначений як засновник та ліквідатор ТОВ “Китайінвест”, а його внески до статутного фонду фірми складали 0,00 гривень. Відтак, суд визнав обґрунтованим те, що В’ячеслав Колесніков в розділі декларації “Розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації” поставив прочерк.

До того ж, суд взяв до уваги, що висновок про недотримання закону було винесено без повідомлення посадовця, який у разі виявлення невідповідностей мав би можливість надати пояснення. У підсумку, суд задовольнив позов В’ячеслава Колеснікова та скасував висновок податкової.

До речі, зареєстровано “Китайінвест” в буд. 24 по вул. Залізничній в Запоріжжі. Це гуртожиток ЗНУ №4.

В’ячеслав Колесніков був депутатом Запорізької райради від “Партії “Реформи і порядок”. На нинішніх місцевих виборах він балотувався до Запорізької облради від “Батьківщини” та висувався в 2014-му році до Верховної Ради від неї ж по 82-му мажоритарному округу. Також він є помічником нардепа Сергія Соболєва. Разом з Владиславом Куценко, який зараз працює в ГПУ, його звинувачували в махінаціях з виділенням землі в Запорізькому районі.

Згідно декларації Колесникова, його дружина внесла 70680 гривень до установного капіталу товариств. Йдеться про ТОВ “Компанія Національ”, де Олена Колесникова виступає партнером Валентини Василенко. При балотуванні до парламенту в 2014 році В’ячеслав Колесніков вказувався як заступник директора цієї компанії.

http://nashigroshi.org

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: