Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Запорожские главврачи заимели «хатынки» в пригороде

Posted by operkor на 2 декабря, 2015

НЕРЯНОВГоловлікар 9-ї міськлікарні Кирило Нерянов мешкає у котеджі на Великому Лузі, а екс-голова міського управління здоров’я та головлікар 8-ї лікарні Надія Севальнєва – у великому маєтку в Михайлівці. Про це пишуть Сергій Сидоров та Ольга Приходько в газеті “Субота плюс”.

Журналісти зацікавились деклараціями про доходи та майно головних лікарів Запоріжжя. Більшість посадовців надала свої декларації, крім Сергія Завгороднього (Міська лікарня екстреної медицини), Кирила Нерянова  та Надії Севальнєвої.

НЕРЯНОВБудинок Нерянова

Незважаючи на це, виявити нерухомість вдалося через реєстр майнових прав. Виявилось, що у Кирила Нерянова є двоповерховий котедж на 137 кв.м. на Великому Лузі, на перетині Центральної та Селянської вулиць –  неподалік від колишнього табору “Дружба”, де мають будинки суддя адмінсуду Сергій Каракуша та колишні і нинішні депутати міськради з групи Володимира Кальцева.

У подружжя Севальнєвих – Надії та Анатолія, – є будинок на 400 “квадратів” в селі Михайлівка Вільнянського району. Будинок розташовано на ділянці в 30 соток (3000 кв.м.), половина з яких оформлена на дружину, а інша – на чоловіка. Нагадаємо, що Надія Севальнєва, яка нещодавно стала головлікарем 8-й лікарні, протягом 11 років очолювала міське управління охорони здоров’я. Її чоловік Анатолій Севальнєв також протягом 13 років був головлікарем обласної СЕС.

СЕВАЛЬНЕВАБудинок Севальнєвої

Згідно витягу з реєстру, зараз цей будинок перебуває у заставі, іпотекоутримувачем зазначено Наталію Завгородню – головлікаря приватної офтальмологічної клініки “Візус”, дружину вже згадуваного  головлікаря Сергія Завгороднього.

У коментарях журналістам Нерянов та Севальнєва підтвердили, що є власниками нерухомості.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: