Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Термінова робота для Президента

Posted by operkor на 12 декабря, 2015

1Я вважаю, що знайшов конкретну роботу нашому Президенту Петру Олексійовичу. Бо останнім часом він тільки вояжує у Європу, а коли не вояжує, то нагороджує героїв з АТО. Буває, правда, ще зробить якусь заяву чи роз`яснення на телебаченні. Мовляв, тому, що я сказав, не вірте, бо я теж дуже люблю волонтерів. А Ложкін, Шокін, Муженко, — це окремі історії.

Так ось про роботу. Тим більше, що Президент є гарантом Конституції. А там записано: «Стаття 71. Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування».

Там ще є і інша стаття, 68-а. «Кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей».

Тобто, гарант Конституції повинен створити умови для кожного громадянина України, щоб той мав можливість виконати своє конституційне право шляхом таємного голосування, не посягаючи на права і свободи, честь і гідність інших людей, вільно проголосувати, щоб ніхто не міг порушити його вільний вибір.

Бо тільки такі вибори можуть створити органи державної влади або органи місцевого самоврядування, які б відповідали справжньому вибору суспільства і кожної окремої людини.

Саме з цим у нас не зовсім добре. Наприклад, як у нас в Запоріжжі з цим питанням? Працівники «Запоріжсталі» голосують за того, кого вказало керівництво комбінату. І практично така людина потрапляє або в крісло депутата Верховної Ради (Карташов), або в крісло міського голови (Буряк).

У нас у місті є ще один колектив робітників, які постійно голосують за свого директора. Це «Мотор-Січ», і зрозуміло, що його директор постійно потрапляє у Верховну Раду (Богуслаєв).

Я, наприклад, до виборів у Маріуполі вже знав, хто там переможе. І котику ясно, що там переможе той, на кого покажуть виборцям впливові люди міста.

Якби це не стосувалося кожного з нас, то тоді можна було б на подібні порушення не звертати уваги. Але ж вони нав`язують нам свій вибір. І потім ми бачимо у Верховній Раді таких птеродактилів, яких навіть Революція Гідності не здихалася.

Тому нашому дорогому Президенту треба подумати над тим, чому статті №68 і №71 Конституції у нас не діють. І йому треба зробити все для того, щоб ці статті, нарешті, запрацювали.

Бо тоді яка різниця із радянським періодом, коли в бюлетені було одне прізвище і ми кидали його в урну навіть не читаючи. Тим більше, що кваліфікованих юристів у нього багато. Одна тільки Центральна Виборча Комісія нашпигована вщерть такими.

Таким чином, треба зробити все для того, щоб цього в майбутніх виборах більше не було. Бо нащо в нас повинні бути депутати Верховної Ради або мери міст, які йдуть у владу, щоб представляти там тільки себе?

Віталій ШЕВЧЕНКО, Запоріжжя

«Украинские ведомости»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: