Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

Маріуполь отримав 15 тисяч упаковок медикаментів вартістю понад 1 мільйон гривень

Posted by operkor на 23 Березня, 2016

DSC02337У Маріуполі розпочався соціальний проект «Відкрий своє серце» німецького фармацевтичного концерну STADA. Проект спрямований на допомогу у діагностиці складних пацієнтів, проведення освітніх програм для лікарів та безоплатну передачу лікарських препаратів лікарням. Проект проходить під егідою Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (м. Київ) та Маріупольської міської ради.

Пройшов цикл дистанційного навчання лікарів міста Маріуполь та прифронтових територій у Маріупольській міській лікарні №2 та у лікарні швидкої медичної допомоги. «Ми розробили цикл дистанційного навчання для лікарів на тему: «Сучасні методи діагностики та лікування поліорганної патології у хворих з серцево-судинними захворюваннями». Цикл навчання триває 7 днів.

-Зараз ми приїхали до Маріуполя на два дні провести очну частину циклу. Під час навчання лікарі прослухають лекції про сучасні методики діагностики та лікування найбільш поширених серцево-судинних захворювань», – прокоментувала Марина Миколаївна Долженко, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри кардіології  Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

DSC02337Також в рамках проекту протягом двох днів кращі кардіологи Академії проводитимуть безкоштовну діагностику складних пацієнтів Маріуполя, половина з яких – діти.

«Серцево-судинні захворювання у всьому світі є головною причиною смертності. Щорічно у світі від серцево-судинних захворювань помирає близько 20 млн чоловік. В Україні у 2014 році дані захворювання стали причиною смерті понад 425 000 чоловік. Саме тому особливу увагу компанія STADA приділяє проблемі серцево-судинних захворювань, і соціальний проект «Відкрий своє серце» спрямований на підвіщення кваліфікації лікарів-кардіологів та лікарів загальної практики у сфері кардіології та допомогу у обстеженні складних пацієнтів з кардіопатогією.

Крім того, враховуючи складну ситуацію у прифронтових територіях з забезпеченням ліками, сьогодні компанія STADA безоплатно передає 15 тисяч упаковок ліків медичним закладам Маріуполя на загальну суму понад 1 млн грн», – повідомив Олександр Кулик, керівник відділу маркетингу компанії STADA.

Інформаційна довідка

Холдинг STADA – перший холдинг у складі міжнародного концерну STADA AG на території країн СНД і Балтії. STADA AG – міжнародна фармацевтична компанія, заснована в Німеччині у 1875 році  і представлена в 37 країнах світу. В Україні портфель групи компаній STADA сфокусований на дженериках і брендових дженериках і охоплює більш ніж 100 найменувань ліків. В 2015 році компанія STADA відзначила свій ювілей-120 років успішної роботи на світовому фармацевтичному ринку. За активну соціальну позицію та гуманітарну активність в Україні компанія двічі була удостоєна нагороди Всеукраїнського конкурсу працівників фармацевтичнорї галузі «Панацея», ордену Українського медичного клубу та Диплому Делегації німецької економики при Посольстві Німеччини в Україні.  Сайт компанії в Україні: http://www.stada.ua

Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика є головним закладом післядипломної медичної освіти найвищого (IV) рівня акредитації, сучасним науковим та лікувальним центром, який нараховує 235 докторів наук та 488 кандидатів наук, з яких 175 – професорів та  282 – доцентів. Академія – провідний в Україні центр  з навчально-методичної роботи в галузі післядипломної освіти лікарів і провізорів.

Кафедра кардіології та функціональної діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – провідна та опорна за спеціалізацією «кардіологія» кафедра в Україні, яка 80 років тому назад була організована видатним українським вченим М.Д.Стражеско. Більше 40 аспірантів та докторантів кафедри кардіології стали видатними вченами та лікарями, очолюють сьогодні або керували в минулому інститутами, підрозділами, відділами НДІ, кафедрами. Сьогодні науковими напрямками кафедри є розробка методичних рекомендацій по веденню хворих з аневризмою лівого шлуночка, постопераційному веденню хворих після аорт-коронарного шунтування, нове направлення – це профілактична кардіологія дослідження EUROASPIRE IV-V в Україні.

З Маріуполя – Анатолій Рожков (фото автора)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s