Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

КОГО ЗАЧЕПИВ САВІК ШУСТЕР? Коментар ДНЯ

Posted by operkor на 11 Травня, 2016

1Коли у вівторок подивився передачу Савіка Шустера на каналі 3SТV, то зовсім не здивувався. Був просто обурений. В країні йде війна, на сході гинуть наші діти і вже онуки, життя людей все ближче схиляється до самого плінтусу, а наші верховоди від обраного нами президента, прем’єра і Верховної Ради виконують тільки відомі їм одним складні танці особистого збагачення.

І не дай Боже стати їм на шляху, як випадково це зробив Савік Шустер, вони без жалю (де воно в них!) зітруть у порох! А самі при цьому роблять вигляд, що дуже жалкують!

– Вибачайте! Це випадково!

– Нічого особистого, це такі закони в державі!

– Подайте документи у вищі інстанції, там у 10-денний строк уважно розберуться і дадуть обґрунтовану відповідь!

Ми за них усім народом проголосували на виборах, дали їм у руки важелі, щоб вони проводили реформи, а вони чхати хотіли на це.

– Бабло ділили, ділимо і будемо ділити!

– Не заважайте нам сидіти на потоках!

Виповз невідомо звідкілясь чиновник Сергій Кравченко і забанив Савіка Шустера! Хто такий Кравченко? Ви його чули? А Савік Шустер? Можна до нього по різному відноситися, але це відомий у світі журналіст. Відчуваєте різницю?

Якесь одоробло Кравченко може на свій розсуд забанити відому в Європі людину! Не смешите мои тапочки! Як сказав хтось на передачі, не пам’ятаю хто, вибудовується ось така лінія поведінки: Кравченко – Рева – Павло Розенко – Гройсман – Порошенко.

Як казали класики: «Ба! Знакомые все лица!»

Тобто, ось їх справжнє обличчя! З животами до колін, з мордами, які не влазять у екран, які жують, ремигають, ковтають, бризкають слиною, спішать, наче зібралися на той світ (туди їм і дорога!), блазні, які випадково (виходить!) виперлися на самий верхній поверх влади.

Та думають у тиші продовжувати хрумкати, кавкати, захлинаючись від нагоди, що трапилась для них, усіх оцих Луценків, Винників, Гончаренків, Пашинських, Левинських і іже з ними на вищих та нижчих щаблях влади.

Як вони усі заверещали, коли Савік Шустер своїм невеликим ліхтарем правди освітив їх усіх, їхні морди, спини, дупи, які дріботять навколо бюджету, потоків, чужої власності.

За два роки (два роки!) не зробили нічого, на що надіявся наш народ! У регіонах продовжують панувати бувші (і нинішні!) регіонали, місцеві еліти, червоні директори, а влада нічого не зробила, щоб їх посунути від дерибану, бо самі це роблять із захопленням.

І що ми сьогодні маємо? Чергові обіцянки але при цьому продовжують жерти, аж захлинаючись на потоках, в які вони вп’ялися мертвою хваткою.

І Савік Шустер показав їхню справжню сутність. Ось чому вони усі вп’ялися в нього. Бо давно вже відомо, що у темряві чорти водяться.

А тепер цих чортів від Порошенка і до самого Буряка побачили усі. І ніде вони тепер не сховаються. Завіса брехні спала.

Віталій Шевченко, історик

“Хроники и комментарии”

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: