ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

Збираються наварити грошики з води! Хоч одна розумна людина є у цій владі?

Posted by operkor на 19 мая, 2016

2Мешканці Запоріжжя, безумовно, звернули увагу на прес-конференцію генерального директора концерну «Міські тепломережі» Сергія Фомича, яка відбулася зразу після травневих свят – 10 травня. І як не звернути на неї увагу, коли місцевий сановник розповів, що буде у нас в місті з теплом та гарячою водою у найближчий час.

Я не буду переповідати всі теревені згаданого вище поважного сановника, тільки нагадаю, що у майбутньому опалюваному сезоні послуга централізованого опалювання для однокімнатного помешкання буде коштувати 1558,79 гривень у місяць.

Опалювання для двохкімнатного помешкання 2210,88 гривень, а для трьохкімнатного помешкання у місяць буде коштувати 3089,29 гривень.

Тобто, тарифи на гаряче водопостачання в Запоріжжя підвищаться на 85%, а на теплову енергію на 94,7%.

Уявляєте собі? Давайте, поки мовчать Порошенко та Гройсман із Буряком, більш уважніше придивимося до цих цифр.

Хто зможе оплачувати ці нові тарифи, якщо мінімальна пенсія у людей становить 1300 гривень а субсидію надають тільки до 1700 гривень. Потрібно відверто підкреслити, що більшість населення оплачувати ці тарифи не зможе. А хто зможе, то і в того сильно вдарять по кишені.

І хоча напряму Фомич не каже про це, але зрозумілий хід його думки – гаряча вода невідомо коли з’явиться тепер у трубах запорізьких квартир.

Влада робить вигляд, що це її не стосується. У Порошенка важливі місцеві бої – йому бажано поставити на посаду Генерального прокурора свою людину, Гройсман мріє сидіти на своїй посаді найдовше і щось тишком-нишком робити, щоб ніхто не бачив і не чув, Буряк… а що Буряк? Теплої води немає і не буде, — каже Фомич.

Хоч одна розумна людина є у цій державі? Всі на вищих посадах в державі, і не тільки, накралися донесхочу, і тепер можна скинути на увесь простий люд, що товпиться із низькими зарплатнею та пенсією, щоб вони витягли корабель української державності з ями.

А ви не «оборзелі», шановні? Може, потрібно починати з себе, державні мужі?

Знаменитий російський полководець Олександр Суворов казав, що якщо будь-який інтендант був на своїй посаді цілий рік, то його вже можна розстрілювати. А він добре знав про що говорив!

Тому вам, державним мужам, треба нарешті відірвати свої розумні голови від бабла і подивитися, нарешті, на свій народ.

Віталій Шевченко, історик, журналіст

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: