«И не повернув качан головы…». Іронічний коментар сьогодення

Верховна Рада пішла, 01як завжди, у відпустку до вересня. Хлопці та дівчата напрацювалися, тепер, зрозуміло, треба їм відпочити. Перед ними замайоріли такі бажані для них Дубаї та Мальдіви. Гройсман несподівано вискочив як Сірко з пасльону, з докорами до Тимошенко. Мовляв, і вона сперечалася із МВФ про підвищення тарифів, не тільки ми!

Юра Луценко хвацько бігає по владних коридорах: ми і це зробимо, і те зробимо. Молодець, кирпу гне перед народом. Якщо в нього щось не так, то це дружина йому дарує.

Президент, як Котигорошко, подув на нього і він люб’язно котиться з Росії у Великобританію, або куди вам потрібно. Працьовита кадра!

Тільки ось з економікою щось не так. Забули слова класика марксизму-ленінізму, дорогого Леоніда Ілліча: «Економіка повинна бути економною!» Ніхто його тепер і не згадує.

000А шкода! Бо казала людина вірно. Подивіться, що у нас з економікою. У більшості людей в країні мінімальна пенсія і невисока зарплатня. Це фундамент держави. Вчора в Інтернеті прочитав, що 70% українців вважають, що живуть за межею бідності. Це в 1,3 рази більше, ніж було в 2008 році.

Хоч який він не хлипкий, цей фундамент, а на ньому стоять усі, від олігархів і до відповідальних чиновників, і не збираються з нього сповзати.

І усі вони альтруїсти! Без сумніву. Ну, про альтруїзм трохи згодом, а зараз про економіку, яка в нас ду-у-уже економна. Подивимося, що відбувається у нас в державі з 2008 року і по 2016 рік. Даю тільки одні цифри, а висновки робіть самі.

В 2008 році змішувач у ванну можна було купити за 160 гривень, сьогодні, через 8 років цей самий змішувач коштує 745 гривень. Відчуваєте прогрес?

Гройсман вже собі десь під Києвом придбав у власне користування ціле озеро, Порошенко милується усіма прибутками своєї улюбленої «Рошен», а нам 745 гривень замість 160.

Телевізор у 2008 році коштував 2000-3000 гривень, тепер самий найдешевший 8000.

Пральна машина коштувала 2500-2700 гривень, а тепер гарна пральна машина коштує 8000-9000 гривень. Відчуваєте різницю?

Холодильник коштував від 1700 до 3500 гривень , а зараз від 8000 гривень і вище.

Костюм чоловічий звичайний у 2007 році коштував 500 гривень, а зараз коштує 2500 – 3000 гривень.

Шуба натуральна з нутрії коштувала 1700 гривень, а зараз більше 10000 гривень.

Туалетна вода «Дюпон» 250мг 5 років тому коштувала 450 гривень, а зараз флакон 50мг цієї ж води коштує 1200 гривень.

Уявляєте собі, що у людині з маленькою пенсією чи заробітною платнею вийде із строю змішувач, телевізор та холодильник. І що йому робити?

Оце зараз відбулися дострокові вибори у Верховну Раду по деяким округам і що ми побачили? Що туди настирно лізуть такі самі, що вже сидять там. Мабуть, потрібно щось робити, щоб  такі «діячі» туди не потрапляли!

А ще згадайте ціни на газ, воду і електроенергію сьогодні. Уявляєте економіку звичайної української сім’ї, яка або має невелику пенсію, або не має гарної роботи?

Мені подзвонила стара моя знайома Емма Андріївна і розповіла про свого сина, який все своє життя пропрацював на ЗАЛКу, заробив пенсію у 8000 гривень і невиліковну хворобу. Емма Андріївна коле йому ноги голкою і він не відчуває болю.

А нещодавно йому, і таким, як він, рідний уряд скоротив пенсію до 5600 гривень. Питається, ось так влада бореться із зубожінням народу?

Коли з’являються перші люди держави на екрані телевізора, то вже не можеш спокійно на них дивитися. Бо їхні гарні програми суттєво розходяться із їхніми діями.

А як читаєш про альтруїстів Буряка, Карташова, Головка, Ваната, Богуслаєва, Фролова, Бриля, братів Кальцевих (я беру альтруїстів місцевого значення), то дивуєшся тому, як вони живуть на одну зарплатню чи пенсію, бо власність у них тільки записана на їхніх коханих дружин, або ще на когось. До власності міста вони не мають ніякого відношення, Боже збав!

Коли нещодавно у Одесі народилася п’ятірня, то керівництво міста зразу побігло і подарувало щасливим батькам квартиру, щоб було де виховувати дітей.

А у нас, в Запоріжжі у щасливих батьків Юлі та Андрія Мошкових народилася в цьому році трійня і що ви побачили?

Жодний альтруїст (Буряк, Бриль, Ванат, Богуслаєв, Головко, Карташов, брати Кальцеви, Фролов),  як сказав добре про таких поет: «И не повернув качан головы и чувств никаких не изведав!»

І ви вірите, що вони налагодять економіку, встановлять людські  ціни на газ, воду та електроенергію? Якщо  не змогли зробити просту Божу Справу, подарувавши від всіх запоріжців нову квартиру оцим щасливим батькам для їхніх гарних діточок.

Віталій Шевченко, Запоріжжя

«Хроники и комментарии»

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: