12-127 липня о 18:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Франко м. Гуляйполе, горить автомобіль. Прибувши на місце події рятувальники з’ясували, що горить автомобіль Мерседес на площі 1 м кв. Вогнеборці негайно подали воду на гасіння та о 18:35 пожежу ліквідували.12-1

За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Причина пожежі встановлюється. Від ГУ ДСНС України залучались 1 одиниця техніки та 4 вогнеборця.

Токмак: бійці ДСНС ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння

27 липня о 23:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Тельмана м. Токмак, сталася пожежа. Прибувши на місце події, рятувальники з’ясували, що в житловій кімнаті приватного житлового будинку горять домашні речі та меблі загальною площею 4 кв м.

Вогнеборці негайно подали воду на гасіння та о 23:12 пожежу локалізували. Рятувальники запобігли розповсюдженню вогню на більш значну площу, провели розбір та пролив конструкцій, а о 23:30 повністю ліквідували горіння. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Від ГУ ДСНС залучались 1 одиниця техніки та 5 вогнеборців.

12-3

Запоріжжя: вогнеборці ліквідували пожежу у продуктовому кіоску

28 липня о 02:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по пр. Соборний Олександрівського району м. Запоріжжя, сталася пожежа. Прибувши на місце події, рятувальники з’ясували, що горить кіоск на площі 20 кв. м. Вже о 02:26 рятувальники локалізували пожежу, провели розбір та пролив конструкцій, а о 02:42 повністю ліквідували горіння.

На місці події виявлено тіло жінки без ознак життя. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Від ГУ ДСНС залучались 2 одиниці техніки та 7 вогнеборців.

Баришева Юлія,

начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області