ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

У Запорізької обласної організації “Свободи” нова голова -Тимур Книш

Posted by operkor на 20 сентября, 2016

1117 вересня 2016 року у Запоріжжі відбулася звітно-виборча конференція обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», участь у якій взяв член політвиконкому Ігор Янків. Під час заходу було обраного нового голову Запорізької обласної організації. Ним став Тимур Книш, повідомили «Хроникам» у прес-службі Запорізької обласної організації ВО «Свобода»

На конференцію обласної організації ВО «Свобода» було делеговано представників від усіх районних та міських організацій Запорізького краю. Учасники одностайно підтримали рішення про затвердження кандидатури героя російсько-української війни Тимура Книша на посаду голови облорганізації. Крім того, було обрано склад обласного комітету, до якого увійшли відомі волонтери, військові та голови організацій Михайло Чумак, Костянтин Денисов, Валерій Матченко, Зоя Спіцина, Михайло Буряк, Анатолій Пеньок, Олександр Монжалєєв, Інна Рєзнік, Микола Тюркеджи, Василь Стефаник.

11Тимур Книш подякував побратимам за довіру й окреслив подальші плани діяльности організації. «Свобода завжди стояла на захисті інтересів українців! Дякую попередньому голові за величезну роботу, яку він провів за майже десять років на цій посаді. Дякую побратимам, які мене підтримали. Запевняю, що ми з ще більшою віддачею працюватимемо на благо держави. І я сподіваюсь, зрештою, зуміємо побудувати Українську самостійну соборну державу на засадах соціальної та національної справедливости», — зазначив Тимур Книш, повідомили «Хроникам» у  прес-службі Запорізької обласної організації ВО «Свобода»

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: