Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

“Бувший” мер Запоріжжя Сін відкриває в Одесі власне кафе. Уявляєте собі, скільки треба мати бабла! Коментар ДНЯ.

Posted by operkor на 24 Лютого, 2017

000Серед великої маси різноманітної інформації, що йде до читачів, якось загубилось невеличке повідомлення про те, що відомий в нашому місті Запоріжжі Олександр Ченсанович Сін відкрив в Одесі власне кафе. Бачте як! Попрацював якийсь час слугою в запорізькій громаді і вже може дозволити собі відкрити кафе, та ще де, в сонячній Одесі! Центрі, який притягує до себе не тільки таких, як Олександр Ченсанович!

Уявляєте собі?! Йде по вулиці Одеси вірний сін корейського народу із кейсом у руках, в якому він несе бабло, яке він днем і вночі «зекономив» від запорізьких трудящих. Сподобалося йому якесь приміщення, заходить туди, і… тепер маємо результат!

Сін відкриває в Південній Пальмірі своє власне кафе! Уявляєте собі, скільки треба мати бабла у тому кейсі!

А ви звернули увагу на відомих людей в нашому місті, які мають відношення до такої делікатної справи, як робота на міських посадах на благо нашого запорізького робітничого, і не тільки, бомонду?

В нашому будинку живуть двоє сусідів, які працювали на якихось другорядних посадах в міському господарстві. Один з них купив собі і зятю великі тачки на зекономлені від зарплатні гроші, а інший має тепер малесеньку фірмочку, з якої капає йому у кишеню рідесеньке баблюсючко! Так це третьорядні чиновники! А що казати про таких, які терлися на перших посадах у місті! Виявляється тепер, що вони можуть собі дозволити купити за кордоном завод чи фабрику!

А як реагують на це наші доблесні акули пера чи наше суспільство? А ніяк! Я передивився кілька літературних запорізьких сайтів і побачив, що вони сплять непробудним сном. Одні оспівують неіснуючу громадянську війну на сході, інші спотикаються на мовному питанні, а в цей час новий мер міста на мерську невеличку зарплатню будує собі у центрі міста грандіозний фільварок, який і не снився його попередникам. Ну, можливо, в цей ряд не можна ставити шуканого Сіна, та й тільки тому, що він виїхав із Запоріжжя у невідомому напрямку.

І, що, Україна винна в цьому? Ні, це ми з вами винні! Вибираємо у Верховну Раду худих і нещасних! А тепер подивіться на них! У двері не влізуть! На наших очах перевтілюються у «неприкасаемых».

А починається все з низу. З нас з вами. Зібрав головний лікар своїх підлеглих і каже: «Голосуйте за Петрова!» і всі йдуть і голосують за Петрова. Або керівник «Мотор – Січі» зібрав своїх робітників і каже: «Голосуйте за мене! Я вам зроблю красиве життя!» І всі знову голосують за нього. І він зразу же робить собі красиве життя!

А багато таких, що уп’ялися у символи бувшого Радянського Союзу і бігають на виборчі дільниці і голосують за честь і совість минулої епохи, а своїм друзям у скрутну хвилину їхнього життя і кусень хліба не подадуть.

Або ті, хто хвилюються про громадянську війну на сході і готові допомогти, щоб громадянська війна з допомогою наших сусідів розійшлася по всій Україні. Так хто отут винен? Ви самі і винні, і тоді не плачте, що життя немає, бо життя, нове, треба будувати своїми власними руками. Ніхто вам цього не зробить!

Віталій ШЕВЧЕНКО

(Для Хроник и коммнетариев)

      

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: