«Бувший» мер Запоріжжя Сін відкриває в Одесі власне кафе. Уявляєте собі, скільки треба мати бабла! Коментар ДНЯ.

000Серед великої маси різноманітної інформації, що йде до читачів, якось загубилось невеличке повідомлення про те, що відомий в нашому місті Запоріжжі Олександр Ченсанович Сін відкрив в Одесі власне кафе. Бачте як! Попрацював якийсь час слугою в запорізькій громаді і вже може дозволити собі відкрити кафе, та ще де, в сонячній Одесі! Центрі, який притягує до себе не тільки таких, як Олександр Ченсанович!

Уявляєте собі?! Йде по вулиці Одеси вірний сін корейського народу із кейсом у руках, в якому він несе бабло, яке він днем і вночі «зекономив» від запорізьких трудящих. Сподобалося йому якесь приміщення, заходить туди, і… тепер маємо результат!

Сін відкриває в Південній Пальмірі своє власне кафе! Уявляєте собі, скільки треба мати бабла у тому кейсі!

А ви звернули увагу на відомих людей в нашому місті, які мають відношення до такої делікатної справи, як робота на міських посадах на благо нашого запорізького робітничого, і не тільки, бомонду?

В нашому будинку живуть двоє сусідів, які працювали на якихось другорядних посадах в міському господарстві. Один з них купив собі і зятю великі тачки на зекономлені від зарплатні гроші, а інший має тепер малесеньку фірмочку, з якої капає йому у кишеню рідесеньке баблюсючко! Так це третьорядні чиновники! А що казати про таких, які терлися на перших посадах у місті! Виявляється тепер, що вони можуть собі дозволити купити за кордоном завод чи фабрику!

А як реагують на це наші доблесні акули пера чи наше суспільство? А ніяк! Я передивився кілька літературних запорізьких сайтів і побачив, що вони сплять непробудним сном. Одні оспівують неіснуючу громадянську війну на сході, інші спотикаються на мовному питанні, а в цей час новий мер міста на мерську невеличку зарплатню будує собі у центрі міста грандіозний фільварок, який і не снився його попередникам. Ну, можливо, в цей ряд не можна ставити шуканого Сіна, та й тільки тому, що він виїхав із Запоріжжя у невідомому напрямку.

І, що, Україна винна в цьому? Ні, це ми з вами винні! Вибираємо у Верховну Раду худих і нещасних! А тепер подивіться на них! У двері не влізуть! На наших очах перевтілюються у «неприкасаемых».

А починається все з низу. З нас з вами. Зібрав головний лікар своїх підлеглих і каже: «Голосуйте за Петрова!» і всі йдуть і голосують за Петрова. Або керівник «Мотор – Січі» зібрав своїх робітників і каже: «Голосуйте за мене! Я вам зроблю красиве життя!» І всі знову голосують за нього. І він зразу же робить собі красиве життя!

А багато таких, що уп’ялися у символи бувшого Радянського Союзу і бігають на виборчі дільниці і голосують за честь і совість минулої епохи, а своїм друзям у скрутну хвилину їхнього життя і кусень хліба не подадуть.

Або ті, хто хвилюються про громадянську війну на сході і готові допомогти, щоб громадянська війна з допомогою наших сусідів розійшлася по всій Україні. Так хто отут винен? Ви самі і винні, і тоді не плачте, що життя немає, бо життя, нове, треба будувати своїми власними руками. Ніхто вам цього не зробить!

Віталій ШЕВЧЕНКО

(Для Хроник и коммнетариев)

      

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: