ХРОНИКИ и КОММЕНТАРИИ

Интернет-газета

РАНОК ВЕЛИКОЇ КРАЇНИ. Фейлетон

Posted by operkor на 22 марта, 2017

УТРО карикатураВелика країна з працьовитим населенням і звитяжною історією, зі співучою мовою, однією з найкращих у цілому світі, повільно поверталася навколо своєї осі. Хтось ще спав, а хтось вже прокинувся, підхопився з ліжка, готуючись до нового робочого дня. Гройсману треба було вже збиратися на роботу, він тихенько підхопився з ліжка, щоб не побудити своїх домашніх, хай ще сплять, і прослизнув до свого запасного кабінету, намацав на столі потаємного ключа, підійшов до сейфу, обережно відкрив його і замилувався баксами, що тугими паками лежали усередині.

«Добре працюємо!» — подумалось йому. Можна було вже йти на роботу. Він витягнув один пак і вирішив віддати його дружині. Хай заплатить вчасно за газ, світло та за гарячу і холодну воду. Добре, що оформили субсидію! Тепер легше.

Згадав слова Луценка, мовляв, хто отримує субсидію, у того можуть відібрати житло. Ну, це ми ще подивимось! Але засвербіло у боці, цей Луценко такий непередбачливий, може зробити що завгодно! Лізе усюди зі своєю прокуратурою, наче вони одні законники!

А Насіров прокинувся і довго лежав на нарах, утупившись у темряву. Це нечесно, стільки злодіїв у країні, а його одного запроторили сюди!

А Порошенко і не вкладався спати, все сидів за своїм робочим столом і втуплювався у папірці, що лежали перед ним. Це була чергова речуха, яку написали його спіч-рейтери і яку він повинен був виголосити перед телевізійниками. Все ніяк не міг запам’ятати. Так… Липецька фабрика «Рошен»… Ні… ні… Боже збав… Вже повністю продумані законні дії проти добровольців, які охороняють кордон… тут треба обережно згадати Авакова з його хлопцями… Щось це йому нагадало… Він попорпався у своєму мізку… Ага… орли Кравченка… Тьху… Далі що? Він втомлено потягнувся… Здається… все під контролем…

Ахметов закінчив перевдягатися і обережно вислизнув на вулицю. Ніхто цього не помітив і він впевнено почав угвинчуватися у простір. На ньому була роба сталевара, популярна у народі. Тепер можна було йти у Європу! Отак почимчикую непомітно до самого Лондону!

Десь на просторах Європи завмерла ще одна працьовита людина, Фірташ. Він ніяк не міг погодитися з тим, що в нього стільки баксів, а не можна піти у найближчу крамницю і купити півлітра горілки. Як це так?! Що за австріяки! Порушення прав людини! Куди дивиться Європа? Для чого стільки назбирав на чорний день і тепер все це котику під хвіст?!

Він визирнув у вікно і злякався. На тій стороні вулиці впевнено походжали поліцейські. Мама міа! Невже все відберуть? Він згадав, що йому плетуть 45 років буцегарні і схлипнув. Коли він це вийде звідти, якщо вийде? А в четвертому клясі у нього були одні п’ятірки! А потом як відрізало.

Юрасик Луценко вислизнув із ліжка, де його товариш по партії продовжувала мирно сопіти. Треба мерщій збиратись і готуватися до зустрічі із самим Гарантом. Зустріч дуже важлива. Треба добре підготуватися. Може, когось арештувати? Це було б непогано, зразу видно, що натхненно працює. А кого? Авакова? Ні, дуже клопітна справа. Підніме хай на всю державу! А може Парасюка? Дійсно, а чому б і ні? Він зараз в усіх на слуху. А тут виходжу я і кажу: «Пройдёмте!»

Кучма подивився у вікно і здригнувся. На нього звідти дивилася голова Гонгадзе. От паскудство! Скільки їм казав, що він до цього немає ніякого відношення, а йому не вірять. Вже так заплутали справу, що ніякий Луценко не розплута. Стільки свідків… той… А він же просто гарний менеджер… як… той… у Росії… що на піднесенні… правда, Україна не Росія… Сам написав… чи не сам? Хоч не підходь до вікна!

А Савченко вийшла босоніж з хати і пішла по дорозі до Верховної Ради… Оце тільки скажу їм, що я про них думаю! Зібралися… панімаєш… Якщо б хоч по одній справі кожний з них зробив, то скільки гарного вони усі б зробили для людей… Що там та Мерика, обігнали б її на раз!

Назустріч їй потрапила молода особа… її статі…

-Що, прогуляла десь своє взуття? Ну, ти, подруга, дайош! Йдемо зі мною , в мене є зайві пантофлі!

А день вже набирав силу. Сонечко піднялося над обрієм і зрання кидало свої промені на землю.

Молоді люди, чоловіки і жінки, вели своїх дітей у дитсадки. Власники прогулювали своїх цуциків. Хазяйки вперто думали, як звести кінці з кінцями, не дивлячись на тих, хто повинен піклуватися про них. На Сході гриміла війна. Ворог закляк у своїй злодійській затятості.

Школярі йшли до школи. Вчителі згадували, що вони будуть сьогодні розповідати на уроках учням.

Одним словом, країна пробуджувалась і бралася до роботи! А всім тим, хто заважає їй працювати, хто надіється, що в неї нічого не вийде, хто весь час скиглить за кордоном: ось вам усім наша відповідь – велика дуля з маком! Наш народ виходив і не з таких ситуацій! Слава Україні! Героям Слава!

Віталій ШЕВЧЕНКО,

«Украинские ведомости»

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: