«450 депутатів Верховної Ради потрібно охороняти? Потрібно! Увесь урьяд із самим працьовитим Гройсманом і їхніми  родичами потрібно? Потрібно! А адміністрацію Президента (усі там такі лапочки!)? Усю! Звичайноє дело! А усе СНБО? Із самим Турчиновим?  Конешно! Як же без цього? Дорогоцінну його постать!  А таких помічників, депутатів, думаючих людей, як Антон Геращенко!  Не кажіть мені, що цього не треба робити! Я вам зразу у піку зафінтілю!…» 

***

Чули про такого? Микола Хвильовий. В 1926 році запропонував гасло «Геть від Москви!» Зрозуміло, що могло після цього з ним статися! В 1933 році вбили. Вбивця, а по теперішньому кілер, підстеріг його і шандарахнув із гвинтівки прямо у голову і кранти.

Ну, в наші часи 7 років це дуже багато, вважай, ціла вічність. Це не по нашому. Отой, про якого ви всі знаєте, приперся геть із Москви, разом із дружиною і маленькою дитинкою, пожив у нас якійсь місяць, поспілкувався із генеральним прокурором, всі бачили, той іще сказав, що почув від московського гостя багато цікавого, хватить на кілька гучних процесів…

      Ну, і ви зрозуміли, чого можна було чекати… Кілер на вулиці знову підійшов, не ховаючись і шандарахнув по ньому, свідку, і тому зразу же повний гаплик!

      А де в цей час були СБУ, поліція, національна гвардія, охоронці, одним словом? Не знаєте? Підсуньтесь до мене поближче, я вам зразу тихенько скажу, усі вони товпилися повним складом у бухгалтерії. Отримували чесну зароблену зарплатню та ще й із преміями!

      А чого? Все правильно! Йшов генеральний прокурор, а навколо нього роїлися охоронці, один буцматіше за іншого, ввечері зустрінеш на вулиці, перелякаєшся!

      А Антона Геращенко теж прикривали з усіх боків на похоронах оцього екс-депутата Державної Думи Росії. Сам бачив в інтернеті. Антон Геращенко і дихати не міг, бо навколо нього стояли насмерть охоронці. Мабуть, вже отримали не хилу зарплатню!

      А Авакова, Турчинова, міністра оборони, голову урьяду та самого Пана Президента ніде не було видно, мабуть, сама найохороніша охорона затовкла їх кудись у невідоме місце. Щоб ніхто не бачив і не чув.

      Я дивлюся, що з військовими таїнами у нас теж усе гаразд! Якщо щось не так, то Юрик Луценко тут зразу же на місці об’являється і доклада суспільству, так і так, шановна громадо, доповідаю вам, охорона армійських складів у нас на належному рівні… Не хвилюйтеся! І після цього щось десь вибухає.

      А за збереженість ми не відповідаємо, бо за збереженість ми отримуємо по іншій відомості. І не хвилюйтеся так, шановне товариство, нас гарно охороняють, жодна собака до нас не дістанеться!

      Ви хочете з листом звернутися у відповідну інстанцію? Аякже! Знайшли дурнів! Охорона на першому місці! У нас в Запоріжжі це не так видно. А уявляєте собі, що робиться у Києві?! 450 депутатів Верховної Ради потрібно охороняти? Потрібно! Увесь урьяд із самим працьовитим Гройсманом і їхніми  родичами потрібно? Потрібно! А адміністрацію Президента (усі там такі лапочки!)? Усю! Звичайноє дело! А усе СНБО? Із самим Турчиновим?  Конешно! Як же без цього? Дорогоцінну його постать!

      А таких помічників, депутатів, думаючих людей, як Антон Геращенко!  Не кажіть мені, що цього не треба робити! Я вам зразу у піку зафінтілю!  А, ще забув, охороняти потрібно і Гонтарєву, цього унікального фінансового генія!

      Ось куди наші бюджетні грошики течуть. Тому у нас і інфляція, олігархізація, корупція, ціни ростуть і обіцяють, що будуть рости і далі, а так у нас усе під контролем. А, ще торгівля через лінію розмежування, ну, дорогенькі, цього не чіпляйте, це святоє діло. «Война войною, а обед по расписанию»! Пробачте, торгівля!

      Як мені набридли оці усі Семенченки, Парасюки із Надями Савченками, лізуть в усі дірки! Краще займалися б теж охороною!Тоді б у нас був повний порядок! Амінь.

Віталій Іванович