Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

ВОЖДЕНЯТ ВОШИВІ ДУШІ. Іронічне перо Віталія Івановича

Posted by operkor на 30 марта, 2017

«450 депутатів Верховної Ради потрібно охороняти? Потрібно! Увесь урьяд із самим працьовитим Гройсманом і їхніми  родичами потрібно? Потрібно! А адміністрацію Президента (усі там такі лапочки!)? Усю! Звичайноє дело! А усе СНБО? Із самим Турчиновим?  Конешно! Як же без цього? Дорогоцінну його постать!  А таких помічників, депутатів, думаючих людей, як Антон Геращенко!  Не кажіть мені, що цього не треба робити! Я вам зразу у піку зафінтілю!…» 

***

Чули про такого? Микола Хвильовий. В 1926 році запропонував гасло «Геть від Москви!» Зрозуміло, що могло після цього з ним статися! В 1933 році вбили. Вбивця, а по теперішньому кілер, підстеріг його і шандарахнув із гвинтівки прямо у голову і кранти.

Ну, в наші часи 7 років це дуже багато, вважай, ціла вічність. Це не по нашому. Отой, про якого ви всі знаєте, приперся геть із Москви, разом із дружиною і маленькою дитинкою, пожив у нас якійсь місяць, поспілкувався із генеральним прокурором, всі бачили, той іще сказав, що почув від московського гостя багато цікавого, хватить на кілька гучних процесів…

      Ну, і ви зрозуміли, чого можна було чекати… Кілер на вулиці знову підійшов, не ховаючись і шандарахнув по ньому, свідку, і тому зразу же повний гаплик!

      А де в цей час були СБУ, поліція, національна гвардія, охоронці, одним словом? Не знаєте? Підсуньтесь до мене поближче, я вам зразу тихенько скажу, усі вони товпилися повним складом у бухгалтерії. Отримували чесну зароблену зарплатню та ще й із преміями!

      А чого? Все правильно! Йшов генеральний прокурор, а навколо нього роїлися охоронці, один буцматіше за іншого, ввечері зустрінеш на вулиці, перелякаєшся!

      А Антона Геращенко теж прикривали з усіх боків на похоронах оцього екс-депутата Державної Думи Росії. Сам бачив в інтернеті. Антон Геращенко і дихати не міг, бо навколо нього стояли насмерть охоронці. Мабуть, вже отримали не хилу зарплатню!

      А Авакова, Турчинова, міністра оборони, голову урьяду та самого Пана Президента ніде не було видно, мабуть, сама найохороніша охорона затовкла їх кудись у невідоме місце. Щоб ніхто не бачив і не чув.

      Я дивлюся, що з військовими таїнами у нас теж усе гаразд! Якщо щось не так, то Юрик Луценко тут зразу же на місці об’являється і доклада суспільству, так і так, шановна громадо, доповідаю вам, охорона армійських складів у нас на належному рівні… Не хвилюйтеся! І після цього щось десь вибухає.

      А за збереженість ми не відповідаємо, бо за збереженість ми отримуємо по іншій відомості. І не хвилюйтеся так, шановне товариство, нас гарно охороняють, жодна собака до нас не дістанеться!

      Ви хочете з листом звернутися у відповідну інстанцію? Аякже! Знайшли дурнів! Охорона на першому місці! У нас в Запоріжжі це не так видно. А уявляєте собі, що робиться у Києві?! 450 депутатів Верховної Ради потрібно охороняти? Потрібно! Увесь урьяд із самим працьовитим Гройсманом і їхніми  родичами потрібно? Потрібно! А адміністрацію Президента (усі там такі лапочки!)? Усю! Звичайноє дело! А усе СНБО? Із самим Турчиновим?  Конешно! Як же без цього? Дорогоцінну його постать!

      А таких помічників, депутатів, думаючих людей, як Антон Геращенко!  Не кажіть мені, що цього не треба робити! Я вам зразу у піку зафінтілю!  А, ще забув, охороняти потрібно і Гонтарєву, цього унікального фінансового генія!

      Ось куди наші бюджетні грошики течуть. Тому у нас і інфляція, олігархізація, корупція, ціни ростуть і обіцяють, що будуть рости і далі, а так у нас усе під контролем. А, ще торгівля через лінію розмежування, ну, дорогенькі, цього не чіпляйте, це святоє діло. «Война войною, а обед по расписанию»! Пробачте, торгівля!

      Як мені набридли оці усі Семенченки, Парасюки із Надями Савченками, лізуть в усі дірки! Краще займалися б теж охороною!Тоді б у нас був повний порядок! Амінь.

Віталій Іванович

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: