Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

Запорізька поліція розслідує розкрадання при купівлі учнівських товарів в оточення представників “Самопомочі”

Posted by operkor на 4 апреля, 2017

сыщик=3Вознесенівське відділення поліції розслідує справу щодо розкрадань коштів посадовими особами районних відділів освіти Запорізької міськради при закупівлі текстильних виробів у ТОВ “Гріндорс”. Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду від 20 березня. Згідно з матеріалами справи, територіальні відділи освіти Шевченківського, Комунарського, Дніпровського, Заводського, Олександрівського, Хортицького та Вознесенівського районів у грудні 2016 року уклали угоди з ТОВ “Гріндорс” на закупівлю рушників та антиалергенних подушок із поліефірного волокна.

Слідство вказує, що посадові особи відділів освіти під час закупівлі розтратили понад 4 млн грн бюджетних коштів, однак деталі не розкриваються.

Виходячи з цього, слідчі клопотали у суді про тимчасовий доступ з можливістю вилучення до документів вказаних територіальних відділів освіти, а, зокрема, до: оригіналів договорів поставки, специфікацій та додатків до них, товарних та видаткових накладних, актів приймання-передачі, документів оплати, а також просили дозвіл на вилучення декількох одиниць придбаного. Суд це клопотання задовольнив.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, ТОВ “Гріндорс” належить Артуру Солошенко. У 2014 році він був представником партії “Об’єднання “Самопоміч” на парламентських виборах.

“Гріндорс” ще донедавна мало номер телефону в держреєстрі: 0983385070. Він же зареєстрований для ТОВ “Інфотек-ІТ”, співвласником якого був Марк Марченко разом з братом нинішнього заступника міського голови Валерія Еделєва – Сергієм Еделєвим.

Марченко був одним з керівників штабу “Об’єднання “Самопоміч” в Запоріжжі на парламентських виборах 2014 року. Пізніше був керівником ініціативної групи “Самопомічі” в Запоріжжі. Нині обласну партійну організацію “Об’єднання “Самопоміч” очолює брат Марка Марченка – Владислав Марченко. На місцевих виборах він став депутатом Запорізької обласної ради і нині є заступником голови облради.

Загалом ТОВ “Гріндорс” підписало договорів з територіальними відділами освіти на 1, 3 млн грн. Всі вони на поставку вказаних подушок та рушників.

Окрім цього, договори з територіальними відділами освіти укладали й інші пов’язані з представниками “Самопомочі” фірми. Відповідно до інформації з “Прозоро”, ТОВ “Ай-ті технології”, та ТОВ “Вектор-ЗП” наприкінці минулого року отримали від відділів освіти замовлення на поставку спорт інвентарю та іграшок на суму 2,4 млн грн.

http://zp.nashigroshi.org

Опубликовано: http://ukrvedomosti.com.ua

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: