Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

В рідні Трюхан з “Самопомочі” купили наддорогих порошків, викинувши купу дешевших учасників

Posted by operkor на 10 апреля, 2017

тендер-3Департамент освіти і науки Запорізької міської ради за результатами тендеру 28 березня уклав угоду з ТОВ “Вектор-ЗП” на поставку миючих засобів загальною вартістю 976 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”. Замовлено порошки для чищення, для прання, гель для миття посуду, тощо

Так, “Санітаб” (1 кг) придбано майже за 204 гривні, хоча такий в роздріб фірма “Інтердез” пропонує за 180 гривень, а на одну із закупівель пропонувала його гуртом за 162 гривні;

порошок “Ушастий нянь” (2,4 кг) придбано майже за 110 гривень, а на ринку безліч пропозицій такого за ціною до 100 гривень, а гуртом від 80 гривень чи 76 гривень;

гель для миття дитячого посуду “Ушастий нянь” придбано за 28,14, хоча його пропонують за 21,5 для гуртових партій;

порошок для чищення Gala лимон (500 гр) придбано за 19,02 гривні, хоча на ринку його в роздріб пропонують за 15 грн., а гуртом від 12 гривень;

соду кальциновану (700 гр) придбано майже за 14 гривень, а на ринку безліч пропозицій гуртових від 10 гривень.

Варто зазначити, що ринкові ціни здебільшого вказані без доставки, що вимагається тендерними умовами. Втім, вищевказана пропозиція фірми “Інтердез” зі значно дешевшим засобом “Санітаб” вказувалася з доставкою. Тож потенційна переплата може становити близько 226 тис. грн.

Разом з цим, на цей тендер подалося п’ятеро учасників зі значно дешевшими пропозиціями: ТОВ  “Свіком” (633 тис. грн), ТОВ “Інтер-Трейд-Сервіс” (633 тис. грн), ТОВ “Дезцентр” (636 тис. грн), ПП “Альянс Новагрупп” (640 тис. грн) та ВКПП “Галичпромпостач” (790 тис. грн). Лише одна пропозиція була дорожчою від переможця – ТОВ “Український центр дезінфекції” (978 тис. грн).

Втім, всі фірми з дешевшими пропозиціями відхилили у зв’язку з різними претензіями до документації. Разом з цим, у системі “Прозоро” міститься низка скарг та вимог дискваліфікованих учасників, зокрема і через відсутність електронного цифрового підпису у складі документації торгів фірми “Вектор-ЗП”, хоча її за це не дискваліфікували як інших учасників.

Власником і директором “Вектор-ЗП” значиться Нікішин Іван Олегович. Фірма зареєстрована лише в листопаді минулого року і відразу відзначилася отримання підрядів без конкурсу у структурі міського департаменту освіти. При цьому півтора року тому Нікішин шукав роботу зварювальника чи водія.

Зареєстроване  “Вектор-ЗП” в будинку по вул. Волгоградській, 26-а (житловий комплекс “Лермонтово”). Тут же зареєстровано низку фірм, пов’язаних з представниками політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Також, тут зареєстроване ТОВ “Брейн академі Запоріжжя”, де працювала голова фракції “Самопомочі” у Запорізькій міській раді Дарія Трюхан.

Дружина Івана Нікішина, Вікторія, є родичкою Дарії Трюхан, про що Вікторія вказала на своїй сторінці у соціальній мережі “Однокласники”. Однак після публікації “Наші гроші. Запоріжжя” про ці факти в грудні минулого року, Дарія Трюхан видалила свій профіль з цієї соцмережі, а Нікішина видалила всі фото з Трюхан.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: