Хроніки та Коментарі

Інтернет-газета

Васильевский райсуд отказался арестовать подозреваемого в беспределе против журналистов, но ходить он будет с браслетом на ноге

Posted by operkor на 20 Квітня, 2017

Васильевский суд=зал21 березня 2017 року до Василівського районного суду Запорізької області надійшло клопотання прокурора  про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Коробова Юрія Миколайовича, підозрюваного за ч.3 ст. 382, ч.3 ст.171 КК України. У зв’язку з чим, Василівський районний суд  Запорізької області надає наступну інформацію.

22 березня 2017 року, під час судового засідання, прокурор Василівського відділу Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області Соловей Т.М. заявила клопотання про перерву у слуханні справи, а після перерви до Василівського районного суду Запорізької області сторона обвинувачення звернулась з  новим клопотанням, про зміну запобіжного заходу з особистої поруки на тримання під вартою щодо Коробова Ю.М., який підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.382 КК України, як умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище – тяжкий злочин, та ч.3 ст.171 КК України, як незаконне вилучення технічного засобу, яким користується журналіст у зв’язку із своєю професійною діяльністю, інше умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності, що вчинені службовою особою з використанням свого службового становища – злочин невеликої тяжкості, який не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі.

Протягом судового засідання в приміщенні суду були присутні представники громади, депутати місцевих рад.  Журналістами восьмого каналу та TV news здійснювалась відеофіксація судового процесу.

23 березня 2017 року судове засідання було продовжено в тому ж складі суду, за участю учасників процесу. Під час слухання справи сторона обвинувачення просила суд, клопотання  задовольнити, сторона захисту та  підозрюваний Коробов Ю.М. вважали клопотання  необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.

За результатами розгляду справи,  Василівським районний судом Запорізької області була постановлена та оголошена ухвала, якою в задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу з особистої поруки та тримання під вартою щодо підозрюваного Коробова Юрія Миколайовича,  відмовлено.

Додатково покладено на підозрюваного Коробова Юрія Миколайовича обов’язки за п.8 ч.5 ст.194 КПК України, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну, та за п.9 ч.5 ст.194 КПК України, носити електронний засіб контролю, – у межах строків застосування запобіжного заходу особиста порука, повідомляє  прес-секретар Василівського районного суду Запорізької області

Васильевский суд=залФото прес-служби Василівського районного суду Запорізької області

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: