Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

В Запоріжжі відбудеться зустріч із колективом та героями програми «Козацька звитяга»

Posted by operkor на 5 Травня, 2017

110 травня (середа) о 15-00 в залі №300 Запорізької обласної державної адміністрації відбудеться зустріч із колективом та героями програми «Козацька звитяга» (Запорізька філія НСТУ), присвячена виходу в ефір 100-го випуску. Під час заходу відбудеться показ ювілейної програми, кращих фрагментів попередніх випусків та документальних фільмів «Не шукайте «Спас» на чужині», «Жити наново» та «Втеча», створених творчої групою програми.

2-17 травня на телеканалі філії Національної Суспільної телекомпанії України «Запорізька регіональна дирекція» виходить в ефір ювілейний, сотий випуск програми «Козацька звитяга». Це авторський проект журналіста Валентина Терлецького. Програма виходить на телеканалі «Запоріжжя» і є унікальним для української телеіндустрії проектом.

2Це щотижневий тележурнал про історію та сучасність запорозького козацтва, який має патріотичне, пізнавальне та практичне спрямування. Програма складається з трьох рубрик – «Історія», «Сучасність» і «Спас». В історичній рубриці розкриваються невідомі сторінки української історії, автор знайомить глядачів з яскравими постатями, визначальними подіями, оригінальними явищами запорозького козацтва.

3У сучасній рубриці глядачів чекає знайомство з сучасниками, які так чи інакше беруть участь у відродженні козацтва та лицарського козацького духу: військовими, волонтерами, митцями, істориками, ентузіастами.

1

4

5

6У рубриці «Спас» автор і ведучий програми разом з майстрами рукопашу на своєму прикладі знайомить глядачів з давньою системою самозбереження, навиками виживання за козацькими традиціями. Ця рубрика має практичний характер, бо є, фактично, відеоуроками з козацького бойового мистецтва «Спас» Перший випуск програми «Козацька звитяга» вийшов в ефір тоді ще телеканалу «Запоріжжя» 5 квітня 2015 року.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: