Хроніки та Коментарі

Інтернет-газета

В заповеднике “Хортица” якобы полициянты похитили волонтера. Гендиректор Максим Остапенко паникует, строит догадки и кошмарит Фейсбук

Posted by operkor на 23 Липня, 2017

В Запорожье полтора часа назад произошел чрезвычайный случай — неизвестные на лодке зелёного цвета похитили волонтёра Asia Willis. Об этом на его странице в Фейсбуке написал гендиректор заповедника Максим Остапенко, сообщает сайт «Голос». «SOS! SOS! SOS! Півтори години назад на Хортиці викрадено відомого запорізького волонтера Asia Willis (Топоренко Олег Петрович).

Обставини: під час патрулювання південної частини Хортиці він відійшов від основного складу служби режиму заповідника. Підійшов до компанії, яка відпочивала із вогнищем. Він почав фотографувати на фотоапарат. Його примусом запхали до човна зеленого кольору без опізнавальних знаків. Чоловік, що це бачив, сказав що вони вказували йому якісь посвідчення. Човен Олега Asia Willis залишений без догляду разом із телефонами.

Повідомлено Райвідділ, Водна поліція.

Прохання до усіх, хто на воді в районі південної частини острову, або Нижньої Хортиці, або Розумовки-Канівського звертати увагу на човни що йдуть поруч!

Можливо ми маємо справу з «правоохоронцями» на завданні.

15:24 Остання інформація, начебто якісь полі-міліціянти «відвезли» його в Порт і «висадили» — човен, і машина знаходяться на Хортиці. Місце знаходження Олега невідоме», — пишет Максим Остапенко.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: